Барбаріска• 22 августа 2023

Закрутки на зиму

Дівчата, вічна ділєма. Ви робите зараз закрутки на зиму? Огірки і овочі зараз в ціні - наче і варто робити, а морочитися не хочеться. Але ми не так щоб і добре їх їмо взимку. Але і хто зна що буде взимку. Роскажіть - ви щось закриваєте?
ФрекенБок• 22 августа 2023
ми з родиною майже не їмо ’закрутки’. з усього, що є і можна накрутити влітку, за рік в нас може йде 2-3 банки маленьких огірків (в холодний період може, на ’олів´є’ чи щось подібне) і може декілька баночок варення - але не так, що якесь одне, а різні. всі наші ’заготівлі’ зводяться до заморожування найменшого ящика в морозилці ягід (перебите з цукром пюре і вишня) і сушіння фруктів, що вродять (минулого року були персики, яблука, груші, сливи). І те, це лише тому, що все те падало на землю і або викидати, або сушити в сушарці.

Ентузіазму все літо саджати-морозити-сушити-консервувати немає. Ми живемо в Києві, все можна купити в магазинах. Колись я в´ялила помідори - але, зрештою, і їх якось не поїли всі за рік. Прикинула, скільки часу на те пішло і на продукти, то нам не вигідно взагалі. Краще купити баночку раз на півроку, з´їсти і заспокоїтися:). Взимку їмо зезонні капусту-буряк-селеру-моркву-яблука, солоне-мариноване нам не заходить. навіть, як закуска:). Заморозки повно продається, а промислові запаси нам не потрібні. Якось так.

hrystia• 22 августа 2023
Ответ дляФрикаделька
так , вже закрила 2 банки помідорів , 4 банки огірків, 2 компота та соус з базиліком десь 5 баночок по 0,5 , але соус ну дуже смачний вийшов, тож думаю ще пару банок закрити. А так, інше все морожу
Пишіть рецепт соусу) Я планую закрити баклажани. Можливо, перець. І вʼялені помідори обовʼязково.
hrystia• 22 августа 2023
Ответ дляТа легко!
Вы банки не стерилизуете? Рассол не кипятите?))
В мене квашені огірки стоять в нестерелізованих банках, залиті водою з криниці.
hrystia• 22 августа 2023
Ответ дляsvetolino
Лук очень вкусный сушенный и мало места занимает.Сушу в сушилке. Морковь морозила всегда надо попробовать посушить. Сейчас у нас овощей изобилие и цены смешные это Винница цени от 5 -10 гр капуста, .кабачки, помидоры, даже баклажани по 15. Надо подстраховаться.но только то что едят муж и дети.
А як ви сушите цибулю? Довго? Потім її перемелюєте?
svetolino• 22 августа 2023
Ответ дляhrystia
Сушу в сушарці.Ріжу шматочками (у мене 4 піддона) тоненько розкладаю і сушу 4-5годин (можно за 2рази) Вживаєте так як вам більше подобається.В суп і овочеві страви не перемелюю.Зберігаю в банках .У мене дача цибуля своя на весну коли дорожчае саме то . зберігається добре
hrystia• 22 августа 2023
Ответ дляsvetolino
Дякую) Спробую.