ПростоБелка• 22 августа 2023
Як вчинити у такій ситуації?
Подружка постійно скидає мені у вайбер своє життя. Де була, що їла, що купила, що приготувала...Фото своїх дітей. Це щодня. Щодня як звіт. Я вже і лайкала просто, і ігнорувала....Скажу прямо - образиться. Як лояльно вчинити?
Майструю крила• 22 августа 2023
Та це нічого, мене таке не грузить..краще так, чим дзвонити через день і по дві години теревенити про себе, ось де капець
ПростоБелка
• 22 августа 2023
Ответ дляМайструю крила
Ой, вона і дзвонить постійно. А потім ще на цілий день у вайбері
Знаю бакси• 22 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
Я избавилась от такой. Жила буквально полностью ее жизнью
Куплю орехи• 22 августа 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Уберите галочки на ’прочитано’ и в ’сети’))))
Что это даст?
ПростоБелка
• 22 августа 2023
Ответ дляКуплю орехи
Что это даст?
Нічого, так. Вона потім дзвонить: бачила, бачила? Що думаєш?
Най хоч раз• 22 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
Додайте її у чорний список. И виймайте звідти коли буде настрій для спілкування
Майструю крила• 22 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
Ой...тоді капець..в мене теж є знайома така....не можу прямо їй сказати...вона дзвонить, полюбляє довгі монологи....думаю як це все закінчити
Куплю орехи• 22 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
В принципі, достатньо вимкнути звук в цьому чаті) І дивитись повідомлення іноді, за настроєм.
Каркуша Клара• 22 августа 2023
Ответ дляКуплю орехи
Что это даст?
Можно тусить в Вайбере,а ей говорить,что заняты...вайбер сломался или можно придумать своё))) и т.д))))Потом сама отвыкнет
Весела пiсенька• 22 августа 2023
Ігнорувати,не відповідати нічого,а на дзвінки тільки коли є бажання та час
Алина-1240• 22 августа 2023
Сбросила и сбросила,пофиг.насчет звонков скажите,люблю,целую,но общаться получается только в такое то и такое то время,в остальное дела,говорить не могу
Альдебаран• 22 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
ви впевнені що то подруга? бо виглядає як наче вона вас сприймає як бота або унітаз для зливу усього підряд
Куплю орехи• 22 августа 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Это и так можно сказать. Вайбер глючит. Точка)
Чтооооооооооо?• 22 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
Раджу сказати, що фото не відкриваються. Я так кажу:’ ой, а чогось фото не відкривається і картинки немає, шкода’. Спочатку раз 10 кидають різними форматами, а я все ’ні та й ні’ , а потім перестають слати. Одна так псіхувала, що навіть викрикнула, що б я телефон змінили. А я їй:’ так я і змінила на новий, такий класний’))). Вона мені вирішила кидати своїх діток, нафіга вони мені здалися?))))
Чтооооооооооо?• 22 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
Не бачила, фото не відкривається.
Veronika_100k• 22 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
А вы ей: ’Шо бачила, Офелія? Ти про що? Не пам´ятаю, бо ти по 600 фоток щодня шлеш. Подивлюсь потім’.