Справа така.
Мій чоловік частково непридатний, але по невідомій причині головна сестра медичної роти 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого просто не дає направлення на МСЕК.
Тупо зїлася і все тут. Навіть скаргу написати не можемо бо ніяк не дізнатися її імя. Вона там типу неофіційно, щоб хлопці з Володимира не їздили в Купянськ до начмеда.
Ні перевестися, нічого робити далі....
Будь ласка, порадьте що в такому випадку робити?
Ні перевестися, нічого робити далі....
Николай-b526• 22 августа 2023
в штабе должен висеть список посадовых особ частыны с ФИО и телефонами, сфотографируете и жалуйтесь им....
Николай-b526• 22 августа 2023
Ответ дляOksuchakr
Начальник роты не направляет , это делает именно начмед.
не знаю. как сейчас, в ссср направлял именно командир роты, медики пишут ’нуждается в освобождении’, а ротный принимает решение, рапорт на взводника и вверх по лестнице.... если нет реакции. на комбата, на начмеда, на командира части, лучше на замполита, они более мягче по идее и это их обязанность, забота о личном составе...
Ответ дляНиколай-b526
Сейчас всё через начмеда , а он уже отчитывается выше - кого, куда и почему отправил.
Николай-b526• 22 августа 2023
Ответ дляOksuchakr
тогда рекомендованный лист с уведомлением и описью вложения и на начмеда. чтоб не ездить...
Ответ дляKarinaSamoylova
Жалобы пишите, может поможет, хотя у них там беспредел.
Абсолютний! закону чи порядку нема ніякого. Творять що хотять.
Хлопці бояться скаржитись, бо таких першими на фронт кидають.
І взагалі 14та це дно. Такого відношення не бачили в інших містах....
Пишется рапорт на имя командира о направлении на мсэк. В рапорте указать : прошу вас дать команду відповідальній особі надати мені направлення на мсек встановленого зразка, у зв´язку з визначенням мене обмежено придатним за станом здоров´я. С рапортом лично к командиру или к лицу исполняющему обязанности командира.