Доброго дня! Дві дитини, 7 років та 1,5 років. На днях їдомо до Білостоку.120 днів будемо жити безкоштовно .Цікавлять питання що до школи,треба в 1 клас піти, які гроші на дітей, як з працевлаштуванням та ін.
Я в Білостоці, пишіть) є підготовка для першачків від української фундації, але не впевнена, що ви встигнете) допомога на 2 дітей в місяць 1000 зл, разова допомога 300 зл на людину ну і все) робота є, але дітей не можна самих залишати вдома, в садках з місцями туго, але є платні
ku4eravaku4erava• 22 августа 2023
А жить за что будете? С деньгами везде хорошо, а без денег и квартиру вам будет не реально найти за деньги
Автор, ну первые 120 дней бесплатно, а дальше ? я вас не отговариваю, решили - едьте, но через 120 дней квартиру снимать придется по-любому, если дети в школу.Правда, может там квартиры немного дешевле.На детей да, 500 злотых каждый месяц и единоразово 300 на каждого. Но все нужно оформить, а это тоже время.Совсем без денег нельзя, если только не работаете удаленно или может родственники будут помогать материально.