Само_достаточная• 22 августа 2023
Невролог дитячий Київ порадьте будь ласка!!
Дівчата порадьте будьласка грамотного невролога, от щоб прям профі був
З дитиною була вже не в одного, ніхто діагноз не може поставити, вирішили вже їхати в Київ
Не стесняюсь• 22 августа 2023
Идите к психиатру. На всякий случай я категорически НЕ рекомендую невролога Пянтковскую
Само_достаточная
• 22 августа 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Подозреваете аутизм?
Ні, абсолютно інше
Кира Смородина• 09 сентября 2023
Вибачте, ви знайшли лікаря для дитини? Теж збираємось їхати і не знаємо,до кого.