Олександра-09f3• 22 августа 2023

Порадьте, будь ласка, де зробити лабіопластику в Києві

Дівчата, всім привіт. Зробила місяць тому невдало лабіопластику, треба перероблювати, але вже не знаю, до кого звернутись щоб не зробити ще гірше. Порадьте, будь ласка, хто має гарний досвід. Дуже дякую.
Твердая валюта• 22 августа 2023
А что меняли?
автор Олександра-09f3 • 22 августа 2023
Ответ дляТвердая валюта
А что меняли?
Гипертрофия мпг, немного хотела убрать, в итоге с одной стороны шов разошелся, хотя я все рекомендации выполняла
Полюю на дрони• 22 августа 2023
Ответ дляОлександра-09f3
А чому ви не хочете, щоб вам той самий лікар переробив?
Можу порадити Мініну Ольгу Юріівну, але я не знаю, де вона зараз приймає
автор Олександра-09f3 • 22 августа 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Дякую дуже ☺️
Не хочу, бо цей лікар зробив багато помилок, довіри вже немає