Морская свинка• 22 августа 2023
Манікюр та педикюр (Київ, м.Дарниця або Дарницька площа). Порадьте майстрів
Нещодавно переїхали в р-н Дарницької площі, загалом нічого тут не знаю, але вже час оновити манікюр та педикюр. Порадьте, будь ласка, майстрів. Можна в р-ні Дарницької площі, можна м. Дарниця, Лівобережна і т.д. Найголовніше, щоб і стерилізація інструменту була на висоті, і якість висока.
Всім дякую!
Котогосподиня• 22 августа 2023
раджу найкращу у нас на районі. правда біля м. чернігівська
в інста a.k.beauty.kyiv
Морская свинка
• 22 августа 2023
Ответ дляКотогосподиня
в інста a.k.beauty.kyiv
Дуже дякую! Нічого страшного, це ж недалеко зовсім)))
Морская свинка
• 22 августа 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Хожу 3 года. Отлично делают и быстро.
Попудренко 52
Дякую! А що по цінам, не підкажете? бо на сторінці не знайшла)
Коли мовчу- приємна жінка• 22 августа 2023
Ответ дляМорская свинка
Ост вони) брови та вії теж іноді у них роблю
Морская свинка
• 23 августа 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
точно))) шукала-шукала і не побачила))) дякую Вам!)
А Ви ходите к топ-майстру чи звичайному?
Коли мовчу- приємна жінка• 23 августа 2023
Ответ дляМорская свинка
До звичайного ходила. Топ тоді не брала нових клієнтів, можливо зараз вже бере.