Малая еще та• 22 августа 2023
Гінеколог-ендокринолог Київ, акне
Доброго дня. Порадьте, будь ласка, хорошого гінеколога-ендокринолога в Києві. У доньки акне через підвищений тестостерон, потрібен хороший фахівець. За любі поради всім вдячна 👏
Малая еще та
• 22 августа 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ви впевнені, що справа в тестостероні чи свмі так вирішили?
Аналізи здали, які лікарі призначали, все добре, лише тестостерон сильно підвищений, дерматолог радить знайти хорошого гінеколога-ендокринолога.
Дайте подуться• 22 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Я впм как гинеколог- эндокринолог отвечаю: найдите хорошего косметолога, делайте чистки руками, маски и все выровняется. Вы ж не будете ребенку давать гормоны толтко для улучшения кожи, это преступление
культУра• 22 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
А можна питання, як до гінеколога-ендокринолога?
Чи можна взагалі вилікувати гірсутизм? Чи тільки гормони на все життя?
Дайте подуться• 22 августа 2023
Ответ длякультУра
Не можна видікувати і в принципі і не треба, бо це не хвороба, це просто симптом, і ні в якому разі не треба приймати гормони виключно, щоб позбавитись зайвого волосся, це пагубна практика, вирішуйте проблему у косметолога
Малая еще та
• 22 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
Прищі глибокі червоні і болючі, чистки не беруться робить косметологи((
Скажіть, будь ласка, понизити тестостерон лише КОКами можна чи Флутафарм Феміною, інших варіантів не існує? Звісно, гормони дитині не хочу давати.
Дайте подуться• 23 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Вы просто не нашли хорошего косметолога, а по поводу гормонов- дело не в тестостероне, его не нужно понижать, идет дисбаланс, характерный для полового созревания