ПрипоРошенная• 22 августа 2023
Вибір шкільної програми
Вибір між інтелектом і НУШ? Яку програму обрати хлопчику 6,5 років. Муки вибору.
Невидимка• 22 августа 2023
Якщо хлопчик вміє добре читати, полюбляє обговорювати прочитане, має добру пам´ять,вміє роботати у колективі, має розвинуті навички логічного мислення- то Інтелект
Якщо ви не знаєте що вміє в любить ваш хлопчик, то- НУШ
Дюйм оф о4ка• 22 августа 2023
Если без особенно ярких умственных способностей, то НУШ, если уже умеет читать и считать, то лучше Интелект.
ніколи такого не було• 22 августа 2023
насправді немає різниця, якщо дитина розумна, то буде будь де вчитися
Ума Палата• 22 августа 2023
Я бы выбирала учителя. Если учитель нормальный, то будет толк от любой программы.
Я не чарівниця вам• 22 августа 2023
НУШ!!!!
Зачем усложнять себе жизнь и ребенку программой Интеллект? Если много свободного времени и нервов - Интеллект
Черпак_для_фантазий• 22 августа 2023
Якщо дитина вміє читати, писати, рахувати- то інтелект. Програма цікава, але на мій погляд важка. Донька в 5 клас перейшла, поки тягне, але в 4 кл вже вчили хімічні елементи таблицю Менделєєва, занадто як на мене, далі видно буде
dreamsunny• 22 августа 2023
Мой ребенок учится по программе интеллект. В начальной школе я обеими руками ’за ’ эту программу .
А вот с 5 класса программа сильно разочаровывает. Стоит задуматься о ее целесообразности.