Телячі ніжноСті• 22 августа 2023

Я трималась довго але все. Ще роки війни я не витягну...

Опускаються руки. Дівчата ВПО, як ви тримаєтесь?
Невже всі прямо так привикли на нових місцях, і всім все так подобається.
Вдома я мала гарну роботу, власне житло, працювала у самому центрі мегаполісу, мала хобі, друзів, жила своє життя. А тепер що? Зйомні свинушники, так саме так, які треба ще добре відшкрібти, щоб заїхати і жити. Бо кращі квартири, то космічні гроші. Відношення як до третьосортної. І всім докажи, що ти не верблюд, що тобі не треба ті макарони з допомоги, що ти хочеш жити в себе вдома от і все.
І не кажіть мені, що комусь гірше, я це все знаю. Я наїздилась з батьками ще з дитинства, думала хоч своє доросле життя проживу на одному місці, тому і прикіпіла до нього. А ні....😪
Просто хотіла виговоритись, хто хоче потролити трольте, мені вже всеодно...
автор Телячі ніжноСті • 22 августа 2023
Ответ дляДуболом
Та навіть в Одесі можна зараз жити, в нас є там друзі. Обидві родини жодного дня нікуди не виїжджали. Та й в Харків люди потроху повертаються. Хтось каже в Дніпрі жити не можна, але живуть та навіть повертаються. Напевно в кожного свій рівень страху та тривоги.
То по вашій логіці в Україні зараз можна жити майже всюди. Тільки чого тоді 8 мільйонів біженців і десь 5 мільйонів ВПО?

автор Телячі ніжноСті • 22 августа 2023
Ответ дляБрюльтик
Все мы в такой сраке, хватить ныть , возвращайтесь домой, если вы конечно не купянск или волчанск, либо выезжайте из Украины. Других вариантов нет .
Я в Харькове,не выезжала, все новости нафиг удалила год назад , не читаю, так легче. Если вертеться умеете и будет работа- прожить нормально можно .
Новини останні два тижня майже не читаю, бо від того ще гірше стає
Борода• 22 августа 2023
Уявляєте, а багато людей так з 2014 виживає.
Припинила ридати десь через 2 роки. А шо вдієш , така доля. Всі живі-здорові і на тому Богу дякую.
Тримайтеся
Тут как тут• 22 августа 2023
авторко, то в центрі якого мегаполісу ви працювали?
Natalia505• 22 августа 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я така людина, що ціль у мене обов´язково має бути. І зараз її немає і це болото для мене.
Що саме болото?
Ваше життя?
Щоденно ви прокидаєтесь без болю.
Щоденно ви не бачите смерть, кров, над вами не знущаються. Не приведи ,Боже.
Ви не в боротьба з смертельною хворобою.
Щоденно ви маєте їжу, дах над головою, одяг, у вас є близька людина.
Невже це все лише болото?
автор Телячі ніжноСті • 22 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Авторе, то ви з Харкова чи ні? Якщо так, то я б подумала над тим, щоб повернутися. У мене 3 колеги живуть, при чому 2 з них там роблять ремонти дизайнерські у своїх нових квартирах.

У мене немає більше куди повертатись, хату розбомбили. І закордоном була, але без чоловіка витримила рік. Тепер от по зйомним хатам. Я знаю, що мене накриє ближче до Нового року, бо в цей час вдома був особливий затишок, з ялинкою, гірляндами скрізь і новорічним настроєм. Ех, грьобана русня... Намагаюсь просто як найменше про це рефлексувати, тому що здається, що моя кукуха не витримає.
Розумієте, ми всі різні. Комусь легше дається переїзд, комусь тяжче. Мене до Нового Року накриє ще раз, і я це знаю.
Тут как тут• 22 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Що саме болото?
Ваше життя?
Щоденно ви прокидаєтесь без болю.
Невже це все лише болото?
Удалено администрацией...

Natalia505• 22 августа 2023
Ответ дляТут как тут
Удалено администрацией...
Добре, не буду.
ЯспАкойнаЯ• 22 августа 2023
если вы из Харькова, то возвращайтесь
Злюсь до кипіння• 22 августа 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я більше про те, що якщо це Харків, то я б подумала про повернення.
Тут как тут• 22 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Добре, не буду.
Удалено администрацией...
Налитое яблочко• 22 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
А чего вы ждете? Лучше же не будет. Выезжайте и начинайте новую жизнь. Тяжело, но хоть перспектива есть.
Я с 19 лет работала и училась,собрала деньги на маленькую гостинку.С мужем сошлись,кроме моей гостинки ни у кого ничего не было.Стремились,экономили, за 15 лет купили 3 квартиры в новостроях,две хороших машины,участок земли для частного дома.Мне 43.Какая перспектива и новая жизнь в другой стране?Кем работать и что и когда можно заработать?Никаких перспектив нет.
Конечно.если только окончить школу или институт,тогда да,модно начинать заново.
автор Телячі ніжноСті • 22 августа 2023
Ответ дляПухнасті штани
І довго ви, автор, так плануєте чекати повернення в рідне місто?
А раптом цього не станеться ніколи.
Я поїхала за кордон, буду починати тут.
Сидіти нити сенсу немає.
Потроху пускаю в свою голову таку думку, що може і ніколи не повернусь, тому напевно і накриває так сильно. Ще почула сьогодні по радіо в магазині ``не чекайте швидкого кінця війни``.
Злюсь до кипіння• 22 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Що саме болото?
Ваше життя?
Щоденно ви прокидаєтесь без болю.
Невже це все лише болото?
Знецінення чужих переживань?
Завжди недо...• 22 августа 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Що Ви можете змінити?
Правильно - своє відношення до ситуації, так як саму ситуацію змінити не можете.
ЯспАкойнаЯ• 22 августа 2023
а из какого мегаполиса, кроме Харькова, можно быть ВПО?
Донецк? Так это уже 10 лет ВПО
Natalia505• 22 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Знецінення чужих переживань?
Навпаки, це вона знецінює своє життя. Множить на ноль.
миссАрфография• 22 августа 2023
10ий рік, як я ВПО.
Переїздів не перелічити, розлучення, відсутність житла, роботи, коштів з 2 маленькими дітьми на руках… різне було, ілюзій не будую. Живу одним днем. В Луганськ давно не тягне, та і нема вже до кого.
Притисне - поїду
AnnaOst• 22 августа 2023
Я розумію вас прекрасно. Але треба брати себе в руки. Є така штука як психічна гнучкість, пластичність. Оце все ваше прикипіла, мала, поважала себе за це, все це тільки в вашій голові. В реальності з нами всіма сталася катастрофа. Це жахливо, але шітт хепенс. Іноді одночасно з мільйонами людей. Нажаль кожен з нас мусить проробити цю колосальну роботу над собою, хочемо ми цього чи ні

Natalia505• 22 августа 2023
Ответ длямиссАрфография
10ий рік, як я ВПО.
Притисне - поїду
Мені здається ви боєць.
ИМХОля• 22 августа 2023
я вас очень хорошо понимаю, но только живу в Германии. Здесь с мужем, дети очень хорошо интегрировались. Жит бы да строить уже новую жизнь. Но нет - с мужем постоянно ругаемся, я уже от него хочу просто сбежать (мы оба работаем дома). Я искренне его уже не могу видеть и желание подать на развод, но не понимаю, как находясь в Германии это реализовать. Дети начали раздражать, т.к. их надо постоянно куда-то возить, постоянно покупать им одежду, развлечения и т.д. Бегаешь по всем инстанциях, чтобы организовать школу, по каждому чиху надо бумажки собрать, занести и т.д. (и это мы полностью на своем обеспечении). Я устала, я хочу уже жить, а не существовать - я 25 лет к этому шла в Украине и всего добилась :( Поэтому автор, я вас очень хорошо понимаю и искренне хочу вас обнять
Винник• 22 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Що саме болото?
Ваше життя?
Щоденно ви прокидаєтесь без болю.
Невже це все лише болото?
Аплодую Вам за таку відповідь!
Цінуймо, що маємо!
Злюсь до кипіння• 22 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Людина за домом сумує. Позиція ’подумай про те, що комусь гірше, ніж тобі’ лише додає сорому до цього всього, а веселіше аж ніяк не стає.
Тут как тут• 22 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Донецк? Так это уже 10 лет ВПО
авторка тепер не знає, як вийти з цього незручного становища.
і всі питання щодо мегаполісу ігнорує
ПампушОК• 22 августа 2023
С 2014 скитаетесь?
Natalia505• 22 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ви читаєте так як вам подобається, а я вважаю якщо зранку прокинулась і здорова, то вже привід для радості. Тільки для цього, іноді треба той біль пережити. Життя всіх вчить, без виключення.
Дуболом• 22 августа 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ні не всюди. Бахмут, Краматорськ, Славʼянськ, Маріуполь, Запоріжжя. Та навіть Миколаїв з Херсоном.
А виїхали люди по різних причинах. Для деякого це була можливість поїхати від чоловіка, поїхати від якихось проблем з роботою, родичами. Дехто ще до війни збирався поїхати, але не наважувався. Та звісно є ті кому дійсно страшно жити в Україні
А стосовно 8 та 5 млн, то ділить на 2. Бо я особисто знаю 2 родини які спеціально виїжджали до іншого обласного центра, оформлювали ВПО та поверталися до себе. Завжди памʼятайте, що є брехня, нагла брехня та статистика.
ОливьЕЖечка• 22 августа 2023
Ответ дляasjaua
Як-як. Ніяк. Робиш вигляд перед дитиною і свекрухою що все ок і щоб вони не думали навіть нити мені! та рвеш з під себе землю щоб заробити. Потім, після Перемоги, поплачемо і оплачемо кожного, зараз нізя. Дупу в купу і вперед!
Вы ж понимаете, что тема создана не для того чтобы дупу в купу собирать, а собрать отряд всёпропальщиц
Верочка 100%• 22 августа 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я заміжня. Ще зі мною моя мама. Я її одну в Україні не залишу. Вона на пенсії, періодично бувають проблеми зі здоров´ям, важко перенесла переїзд сюди де ми живем зараз, потім ще двічі в лікарнях тут лежала. Ризикувати я не буду, бо більш родичів у мене не має.
Співчуваю... У мами стрес величезний. То можливо, навпаки, виїхати? Треба зважити всі за і проти.
От наприклад сестра в Данії , її спитали про скарги по здоров´ю. Була кіста в грудях і по гінекології проблеми. Вже була і в гінеколога, і мамолога. Все безкоштовно. Тож може навпаки, закриєте багато питань по проблемам зі здоров´ям мами? Звісно, я не знаю, наскільки важко мамі буде їхати в таку дорогу. Скільки їй років.. І чи зможете залишити чоловіка.
Обіймаю вас
автор Телячі ніжноСті • 22 августа 2023
Ответ дляТут как тут
після слів ’в самому центрі мегаполісу’ стало щось про вас зрозуміло.
Я мала на увазі, що кожен раночок я милувалась його красою, новинками, такою ще трохи сонною архітектурою, якої ледь-ледь торкалося сонце. А ввечері воно вже трошки стомлене затихало, а іноді навпаки, як невтомна молодь, крутилось, бігло, жило...❤️

А зараз я мандрую між кухнею і кімнатою, день в день, вже дркгий рік в розтягнутих спортивках, з немитою головою і дулькою.
Дивлюсь на себе і думаю. Де та я?