Телячі ніжноСті• 22 августа 2023
Я трималась довго але все. Ще роки війни я не витягну...
Опускаються руки. Дівчата ВПО, як ви тримаєтесь?
Невже всі прямо так привикли на нових місцях, і всім все так подобається.
Вдома я мала гарну роботу, власне житло, працювала у самому центрі мегаполісу, мала хобі, друзів, жила своє життя. А тепер що? Зйомні свинушники, так саме так, які треба ще добре відшкрібти, щоб заїхати і жити. Бо кращі квартири, то космічні гроші. Відношення як до третьосортної. І всім докажи, що ти не верблюд, що тобі не треба ті макарони з допомоги, що ти хочеш жити в себе вдома от і все.
І не кажіть мені, що комусь гірше, я це все знаю. Я наїздилась з батьками ще з дитинства, думала хоч своє доросле життя проживу на одному місці, тому і прикіпіла до нього. А ні....😪
Просто хотіла виговоритись, хто хоче потролити трольте, мені вже всеодно...
Natalia505• 22 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Людина за домом сумує. Позиція ’подумай про те, що комусь гірше, ніж тобі’ лише додає сорому до цього всього, а веселіше аж ніяк не стає.
Позиція- подумай що в тебе сьогодні хорошого.
Бджолина королева• 22 августа 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Автор, сочувствую Вам.
Выезжаете за границу, никого не слушайте. Никто ниразу никого не упрекнул теми пособиями, в реальной жизни. Вам действительно будет легче за границей.
Хочу обратиться к админам с просьбой банить всех тех, кто тыкает и упрекает пособиями.
Люди сейчас итак морально раздавлены и не знают куда им бедным деваться. Многие заходят сюда и читают как недоделанные Троли чуть ли не проклинают за эти пособия и люди падают духом ещё больше, потому что думают что их кто то осудит.
Админы, пожалуйста, примите меры к таким темам и комментариям.
Наших людей нужно морально поддерживать сейчас, а не добивать такими темами.
Я, якщо чесно, падаю духом після таких коментарів, що тікайте, все покидайте, кому вона треба ця Україна. І останнім часом їх тут все більше і більше. Пам´ятаю перші дні війни як всі дівчата тут намагалися підтримати одна одну, всі з вірою в ЗСУ. А зараз все більше звучать фрази, що кому треба, той хай і воює. Скоро знов зазвучить ’Ми їх туди не посилали’. Якщо Вам ніхто не дорікнув за допомогу, яка надається іншою державою, то це не значить, що такого немає. І часто цим дорікають наші земляки, які виїхали задовго до війни і по своєму бажанню. Авторе, від щирого серця бажаю Вам,щоб все налагодилось і щоб змогли знайти себе в тому місці, де зараз знаходитесь. І найскорішого повернення додому (дуже надіюся, що Вам є куди повертатися).
Телячі ніжноСті
• 22 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Не тільки, ви не враховуєте психічний стан людини. Я, яка здібна до вивчання мов, в Німеччині відчула себе тупою, бо через весь цей стрес не могла сприймати заняття.
Коли ми виїхали сюди де зараз живу, то я так тупила в роботі, це жах. Постійно помилялась, записувала все. Мозок не міг думати про роботу, бо думав як себе захистити.
Злюсь до кипіння• 22 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Ви читаєте так як вам подобається, а я вважаю якщо зранку прокинулась і здорова, то вже привід для радості. Тільки для цього, іноді треба той біль пережити. Життя всіх вчить, без виключення.
Та всі люди різні)). Я не з тих, хто нюхає квіточку і вмирає від щастя, що ось я стою і нюхаю квіточку. А комусь так норм, і буде не норм тільки якщо його потяг переїде. Ну що ж. Але це не привід знецінювати чужі переживання. Хоча на цьому форумі такі коментарі постійно.
ОливьЕЖечка• 22 августа 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я мала на увазі, що кожен раночок я милувалась його красою, новинками, такою ще трохи сонною архітектурою, якої ледь-ледь торкалося сонце. А ввечері воно вже трошки стомлене затихало, а іноді навпаки, як невтомна молодь, крутилось, бігло, жило...❤️
А зараз я мандрую між кухнею і кімнатою, день в день, вже дркгий рік в розтягнутих спортивках, з немитою головою і дулькою.
Дивлюсь на себе і думаю. Де та я?
Пойдите поработайте для разнообразия
Мальчижка• 22 августа 2023
Ох, автор, в Украине не знаю ни одного мегаполиса, куда нельзя было бы вернуться.
А вот мне и моим детям и вернуться некуда. Мой Купянск знают уже все и в Украине и за границей. Тоже накрывает нехило и выживаем, потому что пособий в Польше нет. Квартиру убитую сама оплачиваю. Пашу как конь на заводе, гормональныц сбой от стресса, ранний климакс, куча болячек. Еле ноги волочу, а по ночам рыдаю. Я безумно хочу свою прошлую жизнь и свою квартиру, а не чужой съёмный угол втридорога.
Но что мы можем сделать? Вернуться мне некуда, а мои сыновья должны быть в безопасности. Живу надеждой лишь, хотя понимаю, что учитывая, что там творится в моем городе, вряд ли смогу вернуться
Стрибну в гречку• 22 августа 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
А что делать за границей, кем работать? Я не хочу мыть полы или посуду. Язык на нулевом уровне у меня, никуда больше не возьмут.
Ищите спонсора по Ю4Ю. Тут есть поддержка государства, бесплатные языковые школы, можно бесплатно колледж закончить, получать стипендию. Получить сертификат и работать по специальности за нормальные деньги.
Дідова баба• 22 августа 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Дивлюсь на себе і думаю. Де та я?
А що заважає голову помити і речі нормальні одягти?
Стервочка• 22 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Я вообще не понимаю почему бы не поехать годик отдохнуть где-то на пособии)) посмотреть мир, мозг расслабить. Ну честно, к чему эти жертвы?
Фас😂
А вы уже отдыхаете? В лагере Германии?
Хачапууури• 22 августа 2023
Ответ дляМальчижка
Почему в Германию не хотите переехать, пока принимают ?
Неужели в Польше у детей лучше будущее ?
Злюсь до кипіння• 22 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ой, а я б залюбки. Але чоловік не хоче їхати в Америку((. Та і взагалі нікуди з України не хоче.
Телячі ніжноСті
• 22 августа 2023
Ответ дляБорода
Уявляєте, а багато людей так з 2014 виживає.
Припинила ридати десь через 2 роки. А шо вдієш , така доля. Всі живі-здорові і на тому Богу дякую.
Тримайтеся
Скажу чесно. Я не уявляла цього взагалі. На роботі в нас були колеги з тих країв. Розказували. Але так як я розумію це зараз тоді точно не розуміла.
Natalia505• 22 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я так розумію посил автору, бо знецінює саме вона своє життя називаючи його болотом. Знецінює коли скаржиться і страждає. А я нюхаю квіточки і радію, бо як мінімум в мене є така можливість. Не коментарі, а теми постійно.))
Мальчижка• 22 августа 2023
Ответ дляХачапууури
Не знаю. Я пока добралась до Польши с оккупации, осела тут уже, работаю. Не хочу уже никаких переездов пока. Устала.
Natalia505• 22 августа 2023
Ответ дляМальчижка
Ким працюєте? Цікаво
Злюсь до кипіння• 22 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Ну ви радієте дрібницям і соромите тих, хто не може радіти дрібницям. Чудовий підхід. Напевно ви дуже щаслива людина))
Телячі ніжноСті
• 22 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Що саме болото?
Ваше життя?
Щоденно ви прокидаєтесь без болю.
Щоденно ви не бачите смерть, кров, над вами не знущаються. Не приведи ,Боже.
Ви не в боротьба з смертельною хворобою.
Щоденно ви маєте їжу, дах над головою, одяг, у вас є близька людина.
Невже це все лише болото?
Ваше життя?
Щоденно ви прокидаєтесь без болю.
Невже це все лише болото?
Я вже казала ми всі різні. Кожен сариймає свій стан по-своєму! Я знаю, що є кров, тортури, вибухи і лють, смерть і все, що іде поряд з нею. Мені від того боляче, але порядку в голові всеодно не має.
Хачапууури• 22 августа 2023
Ответ дляМальчижка
Сил вам !
Головний кошак• 22 августа 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Автор, співчуваю. Один в один мої думки. Теж останнім часом накриває розпач. Сама не знаю, що робити. Дуже гнітючі новини останнім часом, вже намагаюся дозовано їх дивитися.
Вот првильно, делать дела каждодневные и не смотреть тг каналы и нагнетающие темы, а то ресурс закончится, нервы, и будете болеть.
Нет выбора - дозировать, не сидеть на негативе. Держитесь.
Тут тоже в негативные темы не ходить, там токсичность.
Бензопирен• 22 августа 2023
Ответ дляДуболом
Нове життя? А ви не подумали, що можливо у автора є невиїзний чоловік чи наприклад як в мене син 20 років?
А зачем им об этом думать? Главное же что они дома живут и все как обычно
Вообще выпускали бы ВПО без разницы мужчины или женщины, человек не может вернуться назад, а в Украине ещё попробуй оказаться не под мостом
Natalia505• 22 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
У вас на мене якась особиста образа? Бо я не розумію про що ви пишете, і хто кого соромить?
ГороховаЯ• 22 августа 2023
Ответ дляЯкось так і живу
можно вывезти при желании
И наличии связей и финансов. Не забывайте об этих двух незначительных пунктах, которые работают еще и только в связке.
Khmelnichanka• 22 августа 2023
Дасть Бог, ще буде свій дім і рідні, милі серцю місця.
Ніхто не знає, коли, але буде.
Обіймаю Вас.
Ніхто не знає, коли, але буде.
Обіймаю Вас.
Бензопирен• 22 августа 2023
Ответ дляЯкось так і живу
можно вывезти при желании
У обычного ВПО, как минимум есть по-любому хотя бы 5к и конечно же знакомые нужные в чужом городе! Гениальная идея!
Мальчижка• 22 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Ким працюєте? Цікаво
На автозаводе рабочей, кем тут ещё?
Люблю_смаколики• 22 августа 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Из какого вы мегаполиса, что не можете вернуттся?
Я из Херсона, сейчас туда не стоит возвращаттся. Сейчвс в Одессе, да, я понимаю, что чужая на этом празднике жизни. Но одесситы хорошо относятся к ВПО, очень много помогают. И да, я хожу за макаронами и консервами, а что делать? Работу пока не нашла (раньше вообще не работала), а теперь еще и муж подал на развод. Что делать, не знаю. Держитесь, автор!
Я сама из Одессы, да. у нас очень хорошо относятся к хресончатам и николаевчатам, знаю.И правда. возращаться рано, согласна.
Но некоторые одесситы вообще сдали свои квартиры и преспокойно живут в Ирландии.Германии, мои знакомые то точно(
Телячі ніжноСті
• 22 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Пойдите поработайте для разнообразия
То я працюю, віддалено. А за який кошт я тут живу, за 2000 грн ВПО?
Поработайте ви! Чи ще і вам розказати, що я не верблюд, і забезпечую себе повністю з 22 років.
Головний кошак• 22 августа 2023
Ответ дляNatalia505
у вас є інші варіанти, окрім одного, адаптуватись до нових умов? Кожен з нас щось втрачає, змінює, звикає, вчиться і терпить. Це здатність психіки-гнучкість . Тільки вам обирати як вижити. Прийняття нової реальності штука дуже складна.
100%
Сам себе или враг- лупить себя, или спаситель - вытягивать