Бабка-ежика• 22 августа 2023

Как храните тканевые маски?

Конфетки, подскажите, как вы храните тканевые макси? В холодильнике или в мебели?
Пліткарка• 22 августа 2023
перед застосуванням кладу в холодильник, а так просто в шафі
автор Бабка-ежика • 22 августа 2023
Ответ дляПліткарка
Дякую
Без образів• 22 августа 2023
Ответ дляПліткарка
А навіщо в холодильник? Я навпаки на обличчі пригріваю приладом.
Пліткарка• 22 августа 2023
Ответ дляБез образів
в мене на ранок масочки від припухлостей то я їх кладу в холодильник ( а так ви праві треба ще читати яка то маска зігріваюча чи тонізуюча і вже від того відштовхуватись )
Ванна Тазиковна• 22 августа 2023
А вони взагалі працюють оті маски? Під них потрібно наносити крем або сироватку?
Пліткарка• 22 августа 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
ну це як плацебо ( ті що не дорогі ) але гарний початок щоб привчити себе доглядати за шкірою
Ванна Тазиковна• 22 августа 2023
Ответ дляПліткарка
А дорогі допомагають?
Булку Дай• 22 августа 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Працюють, ефект не довготривалий, але він є і дуже помітний.
автор Бабка-ежика • 22 августа 2023
Ответ дляБулку Дай
А какая ваша любимая?
Пліткарка• 22 августа 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
А дорогі допомагають?
Ну якщо одна маска коштуе 1400 грн то блін вона падлюка має працювати
автор Бабка-ежика • 22 августа 2023
Ответ дляПліткарка
Ого 😨
Треба підробіток• 22 августа 2023
Тканевыми масками не пользуюсь, но сейчас у меня в холодильнике лежат тканевые патчи для глаз. Купила их еще под Новый год, но до сих пор не использовала. На упаковке указано, что для большего эффекта их можно хранить в холодильнике