ДаЗдраПерма• 22 августа 2023
Хто робив феруловий пілінг
Дівчатка, хто робив феруловий пілінг, як він? Який ефект? Косметолог каже, що вже скоро можна починати робити, готуватися до більш серйозних серединних
Кофр для ноги• 22 августа 2023
улюблений. він легкий але дієвий. Купила на мейкап після того як сподобався в косметолога,та мазюкаю сама
ДаЗдраПерма
• 22 августа 2023
Ответ дляКофр для ноги
А який ефект бачите?
АБВГДэшница• 22 августа 2023
Ответ дляКофр для ноги
Який ви робили?
АБВГДэшница• 22 августа 2023
Робила FERULAC VALENCIA, Sesderma.
Дива він не зробить, але шкіра краще виглядає, рівніше. Він поверхневий і має сходити непомітно. Але на моїй шкірі(чутливій) діє як серединний, сходить шматочками.
ВсеЧетко• 22 августа 2023
Ответ дляКофр для ноги
а якого бренду?