Непозбувна Бентега• 22 августа 2023

Фасади на кухню ДСП матові однотонні. Які вони в догляді?

Дівчата, може в когось на кухні фасади ДСП? Як вони? Дивлюсь на матові гладенькі Еггер і Савіола...Чи краще з текстурою обирати чи під дерево?
автор Непозбувна Бентега • 23 августа 2023
Ответ дляДикая Роза
Як на мене, то гарно
Так, гарно! Дякую. Навіть не думала над таким варіантом.

Ответ дляДикая Роза
Не всі текстурні, є дуже спокійні, і в тому числі як і еггер у Вас на фото. Треба вживу дивитись.
Так, мені такий варіант, як на останньому фото, теж подобається. Цікаво, як виглядає вживу. А фото 2 - саме такий варіант (або дуже схожий) я дивилась і навіть думали уже брати... Але потім засумнівалась, чи підійде під дерев´яну стільницю і нашу плитку🤔
Дикая Роза• 23 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну і зверніть увагу на ціну одного і того ж дсп на Віярі і на Кронасі. Різниця в 2600. А потім нам розказують що ціна кухні стартує від 100000))
Ответ дляДикая Роза
Ого, така різниця 😯. В кронасі також можна поїхати і подивитись зразки фасадів і фурнітури? Не чула про цей магазин. Дякую, тепер буду знати)
Дикая Роза• 23 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так, можна. Вони виконують і порізку, і крайкування. Не знаю, чому він не такий популярний як Віяр. Але мені він більше до вподоби, хоч я там вживу ніколи і не була. Все замовляю по інтернету.
Ответ дляДикая Роза
Дякую Вам
Дикая Роза• 23 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дякую Вам
Немає за що. Бажаю Вам найкращого результату!