mary.andin• 23 августа 2023

кожаный диван

Стоит ли покупать кожаный диван? С точки зрения практичности? не для ежедневного сна, а для просмотра телевизора. Владельцы, поделитесь мнением пож-та.
Губной рояль• 23 августа 2023
зимой холодно а летом жопка прилипает)))
если накрыть покрывалом, то оно постоянно слазит с дивана

никогда больше не куплю себе кожаный диван

Королева Сарказма• 23 августа 2023
Ні, у нас шкіряна частина в залі, все так як написали вище
волосатое стекло• 23 августа 2023
Нет, это офисный вариант.
Мій не такий• 23 августа 2023
Як раз сиджу на такому. Мені подобається, дуже. Вся сімʼя його обожнює. В догляді наче норм. Є спеціальні засоби для догляду цієї ж фірми, але я ще не купувала.
Я в дамках• 23 августа 2023
а ще видно з часом місця де постійно сидять- вони витираються і шкіра провисає. і потертості і царапини видно дуже
Я нє Матрьошка!• 23 августа 2023
нам дістався у спадок шкіряний куток від попередніх власників квартири.
не подобається. як вище писали - взимку холодно, влітку срака прилипає. витирається шкіра/фарба в місцях постійного контакту.
пролила вино, витерла разом з фарбою.
і навіть не зважаючи на ці недоліки - на ньому ще й просто не зручно сидіти коли він складений. можливо така модель, може є зручніші. але точно ні за що не купувала би собі такий. не знаю як від цього здихатись.

але є плюси:
- витер тряпкою і чисто
- на диво на ньому зручно спати
Ноунэйм• 23 августа 2023
В мене шкіряний диван в столовій зоні кухні. Але шкіра наппа. З першого погляду і не скажеш що шкіра. Дуже зручний. Не потіє і липне жопка влітку і не холодна взимку. Всім домашнім і гостям він подобається, вдала модель, ще і електричний реклайнер є.
Я нє Матрьошка!• 23 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
гарно 😍 і диван, і кухня і кіт (чи киця)
Ноунэйм• 23 августа 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Киця. На тому фото просто можна більш розгледіти яка шкіра) Дякую.

Блондинка в Шоколаде• 23 августа 2023
у нас противопоказано .кот
Я нє Матрьошка!• 23 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
у нас противопоказано .кот
от в нас кицька подерла диван 🤦🏼‍♀️
Помилуйте мадам• 23 августа 2023
Ответ дляМій не такий
Підкажіть, а що у Вас на підлозі? Паркет, плитка, ламінат?
Помилуйте мадам• 23 августа 2023
Автор, по темі. Був диван в попередній квартирі, честер, італійська біла шкіра. Мені подобався. В нову квартиру не беру лише тому, що на гарний диван зі шкіри не вистачає коштів. А так би взяла. Можливо не білосніжний, але світлий точно. Гості, котрі спали на ньому, теж були задоволені.
Стосовно прилипання в спеку. Так, таке буває якщо нема кондиціонера. Але в плані прибирання - супер, помив і все. Мій син кульковою ручкою черкнув, відмила міцелярною водою.
Мій не такий• 23 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Плитка
Помилуйте мадам• 23 августа 2023
Ответ дляМій не такий
Плитка
🌷
Petrovna after 50• 23 августа 2023
у меня белый уже 15 лет ,для кино в гостиной ,спят на нем только гости, надо постоянно ухаживать, летом жарко зимой холодно