черная мамба• 23 августа 2023

Санаторій Одеса

Шукаю санаторій для мами на вересень. Хотілосяя б в Одесі чи області. Потрібно лікування артриту, артрозу (коліна). Може, є більш-менш спокійні місця. Буду вдячна за поради і відгуки
Вбигудях• 23 августа 2023
Куяльник

Гладиолус• 23 августа 2023
В Хмельнику таке лікують. Але точно зараз не час їзати в Одесу
Мудробаба• 23 августа 2023
я б не радила. бо всі санаторії Одеси біля моря, а це небезпечно (Куяльник теж у небезпечному місці). я би розглядала Карпати
автор черная мамба • 23 августа 2023
Дякую. Теж думала про це
Ноунэйм• 23 августа 2023
Синяк в Закарпатті, гляньте. Там хоч спокійно.
Зубожиння• 23 августа 2023
Выше правильно посоветовали, Хмельник, там все санатории специализируются на проблемах опорно двигательного аппарата
Триндю-бриндю• 23 августа 2023
Хмельник, Сыняк, Берегово бассейны, Термал Стар( возле Ужгорода) Я ехала в поезде с женщиной, она там была и очень довольна. Говорила, что помогло ей.
автор черная мамба • 23 августа 2023
Дякую, дівчатка