Бегущаяпо• 23 августа 2023

Мами дівчаток, проголосуйте за подарунок!

Хочу взяти дівчинці, просто презент.
Їй майже 3 роки
Що краще?
Мені подобається все.
Результат:
вже голосів: 249
121 (48.59%) метелик
77 (30.92%) заєць
42 (16.87%) жирафа
9 (3.61%) мавпочка
Без образів• 23 августа 2023
Ответ дляАноним_
Девчонки бывают тоже разные... У нас родственница обожает пингвинов. Очень необычно) рюкзаки, одежда, игрушки... Все черно-белые пингви))) 😂
20 хв тому моя донька випрала свого маленького м´якого пінгвіна (вечірній ритуал) і він сушиться на сушці рушників.
Дітки люблять підгвінів.
Всі люблять підгвінів)
Пінгвіни круті))

Рассказница• 23 августа 2023
Моя бы выбрала зайца лишь по той причине, что он розовый
Дружная семейка• 23 августа 2023
Перша. По кольорах найцікавіша, і добра
Свекруня• 23 августа 2023
Я голосовала за бабочку. Если положите блокнот/ ручку оригинальную/ тетради с красивенными обложками, то счастья у ребенка будет вдвойне больше. Моя дочь обожает такие подарки, ей не бывает много
Сметчица• 23 августа 2023
Я, чесно кажучі, і не зрозуміла, що то метелик) тому своїй би не обрала його...
жираф прикольний і виразний, але зайчик більш універсальний, тому проголосувала за нього. Але моя зазвичай обирає котиків чи песиків)
ДлинноНожка• 23 августа 2023
Зайчик или бабочка, оба классные. Остальные больше для мальчиков.
No problems• 23 августа 2023
Проголосувала за зайчика

Гравіцапа• 24 августа 2023
Класні рюкзачки. А де їх можна купити?
автор Бегущаяпо • 24 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Класні рюкзачки. А де їх можна купити?
Я в Польщі
Знайшла на алегро
Гравіцапа• 24 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Я в Польщі
Знайшла на алегро
дякую.
Александра-9f78• 24 августа 2023
Мне понравился зайчик больше )