Залізний занавіс• 24 августа 2023
Якщо вам соромно за якийсь поступок,як переключаєтеся,щоб про це не думати?
Мовчу, але хочу• 24 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
Ядикоизвиняюсь
Заказы не принимаете?)
чужими руками жар загрібати??
Взагалі то мені сподобалась тема. Підштовхнула замислитися. Я деякий час прокручую в голові свої соромливі моменти, і аналізую своє відношення до них одразу та з часом. Щось сприймається легко, є випадки, які досі викликають напруження.
Ну і заодно отримала реакцію сторонньої людини на своє маленьке зізнання))
КартаБезКомиссий• 24 августа 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
нема тіла-нема діла
Так а тело куда делось??
Мовчу, але хочу• 24 августа 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так а тело куда делось??
тема тіла не була розкрита
Залізний занавіс
• 24 августа 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Поймите, всем все равно, поговорят и забудут. А если это касается только вас, т.е. вам самой стыдно - поверьте, у вас были причины так поступить! Не корите себя, все пройдет, а нервы не врнуть. Поприседайте, займитесь уборкой, интенсивненько поработайте на работе))))
Дякую! Ви праві)
Залізний занавіс
• 24 августа 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
тема тіла не була розкрита
Ви планували це зробити чи необережність?А як вам спалось після такого?
Мовчу, але хочу• 24 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
та то не до мене питання, не я автор цього зізнання
Залізний занавіс
• 24 августа 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Сорі)
Мовчу, але хочу• 24 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Сорі)
3@йk@• 24 августа 2023
Ответ дляШаманю второпях
Любите чоловіка зразу видно, аж труси нюхаєте.
Мабуть хазяїн будинку аж позаздрив)))
3@йk@• 24 августа 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
розумію, як вам було соромно. начебто нічого такого, а крізь землю напевно хотілося б провалитися))
і смішно, і є розуміння, що таких халеп і з тобою могло б статися немало)
У мене інколи пердунці вилітають. Вдома то ще біс з ними, пережити можна, ми навіть шуткуємо трохи на цю тему, але було пару випадків, коли аж занадто стидалася, ніяково довго було. В спортзалі, на роботі,коли йшла по сходах, в маршрутці якость...
Ви покнули непомітно для інших?
Мені здається таке з кожним траплялось за життя