Daimyo• Изменено 24 августа 2023

Не пойму, Киев что маленькие афроамериканцы основали

Сам вопрос в скриншоте.
Посмотрев на них, я задаюсь этим вопросом. Ну не может же быть чтобы скульптор ошибся и сделал их чёрными😥
Я ничего не имею против афроамериканцев, просто не приятно, что нам и нашим детям показывают будто маленькие афроамериканцы, а не истинные украинцы основали Киев😭
автор Уаджит • 24 августа 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Автор, я вас заспокою: ваші майбутні діти нормально вчитимуться в школі і знатимуть, що афроамериканці ніяк не могли заснувати Київ, бо на момент його заснування Америка ще не була відкрита Колумбом, і була заселена індейцями, а африканці жили виключно в Африці, тобто поняття ’афроамериканці’ не існувало в принципі.
В мене діти дорослі, а онуки закордоном.

автор Уаджит • 24 августа 2023
Ответ дляrybka21
а чому ви вирішили, що це саме американці? а не французи, британці або нігерійці, насамкінець
Тому що темні дуже занадто.
Хоча могли б зробити, щоб маленькі янголятка були світлими.
автор Уаджит • 24 августа 2023
Ответ дляIn limbo
Як «так»?
Я нарешті зрозуміла🤦🏻‍♀️ скульптури дітей нові, тому виглядають зараз занадто темними.
Але пройде час, вони змінять колір на трохи світліший.
автор Уаджит • 24 августа 2023
Ответ дляIn limbo
Автор, просто визнайте, що дали в штангу. Хоча енівей, дякую. Сама смішна тема в даному розділі 😂
Так, звісно, дурепа я🤦🏻‍♀️ спочатку по плакала, а тепер ніби обухом по голові до мене дійшло, що більшість пам´ятників та скульптур в Україні темні.
Yula-art• 24 августа 2023
Ответ дляУаджит
Вам смешно, а дети и в будущем внуки, будут потом задавать вопросы, как афроамериканцы попали в наш Киев, чтобы его основать.
А там написано, що вони засновники Києва? Прям Либідь і Щек підписано?
автор Уаджит • 24 августа 2023
Визнала свою тупість, то вино на мене так подіяло, адже все таки у нас українців свято💙💛🇺🇦Пробачте дівчата🙏
Yula-art• 24 августа 2023
Ответ дляУаджит
Ну хоч повеселили, і на тому дякуємо. Того вина більше не беріть.

rybka21• 24 августа 2023
Ответ дляУаджит
Тому що темні дуже занадто.
а темні саме американці?
Mammoth• 24 августа 2023
Ответ дляYula-art
Загуглила, такі да)
автор Уаджит • 24 августа 2023
Ответ дляrybka21
а темні саме американці?
Індійці теж темні, я вже написала раніше, що в голову вино вдарило, тому моя тема не має ніякого значення. Нажаль видалили її не можу, бо на рахунку зараз лише 4 грн, а щоб закрити, теж немає опції.
rybka21• 24 августа 2023
Ответ дляУаджит
Афроіндійці? Чи індоамериканці
автор Уаджит • 24 августа 2023
Ответ дляrybka21
Афроіндійці? Чи індоамериканці
Оці.
БальзаковскийВозраст• 24 августа 2023
Ответ дляУаджит
У меня слёзы на глазах от увиденного😭 как можно афроамериканских деток, так просто без проблем, сравнивать с нашими украинскими детьми.
Делая их темными.
Будто в саже.
Что снять сравнить? Черные чем-то хуже? Это скульптурах в таком стиле, тут светлый цвет был бы не в тему
БальзаковскийВозраст• 24 августа 2023
Ответ дляУаджит
Это скорее ваши тараканы