Царевна_несушка• 24 августа 2023

Як адаптувати дитину до садочку?

Дитині 2.10 , з вересня хочу спробувати в садочок поводити
Але вся проблема в тому, що дочка дуже « мамина» . Ми з нею разом 24/7, родичі далеко, чоловік завжди працює. Тому вона сприймає тільки мене. Ні до кого не хоче йти, соромиться. З дітками теж не дуже хоче гратися, завжди хвилюється, що хтось забере її іграшки…
Я пояснюю, розповідаю про садочок, про діток. Вона наче і погоджується, але це ж поки.
Відчуваю, що будуть сльози і істерики з цим.
Як краще адаптувати дитину до садочку? Буду вдячна за поради
Арина85• 27 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Но в любом случае я не понимаю детского сада для детей мам, которые не работают.
Мами різні, діти різні
В мене старший в садку, я з малою в декреті
З двома вдома цілодобово моя ’ криша’ скаже ’ допобачення’. Графіки у малих не співпадають , тобто навіть години денного сну , коли можно відпочити від їх криків і галасу в мене немає. Садок рятує + дитина вчиться поводити себе в колективі, вирішувати конфлікти, десь себе стримувати, десь захищати.