Копирайторша• 24 августа 2023
Якими прокладками користуєтеся?
Я Натуреллою. Зайшла в АТБ - немає їх. Олвейз і Котекс - клійонка, не подобаються. Альтернативи для Натурелли не було. Може краще заздалегідь замовляти десь ? Мейкап, Єва? Може є щось схоже?
Свезло так свезло• 24 августа 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Не люблю прокладки, но если приходится использовать, то белла голубые. Дочь подросток из всего разнообразия тоже на них остановилась
Что значит ’если приходится использовать’?
Пошаманю• 24 августа 2023
Либресс нравяться. Раньше брала только ОЛВЕЙС, а потом купила Либресс и понравились больше
Не рахую, а вважаю• 24 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ну бывают иногда ситуации, когда прокладку использовать удобнее всего, например в дороге.
МадамОхмури• 24 августа 2023
Не користуююсь прокладками, тампони, тільки на ніч Котекс хлопок нормал
Чарівне зіллячко• 24 августа 2023
Котекс)
Від натурелли була багато років молочниця. Перестала користуватися і молочниця пропала
Стопясят раз обсуждала• 24 августа 2023
Ответ дляГореотума
Котекс, мне натурела не подходит, не впитывает и все через край)
А мне они чешутся
Гореотума• 24 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
Я на ніч тампон, бо сплю в акробатичних позах, але рано встаю міняти. Це звісно бісить, для мене 3 дні місячних це каторга
Сладко-соленая• 24 августа 2023
Тільки тампакс, не можу з прокладками і трусів нема таких щоб їх клеїти
МадамОхмури• 24 августа 2023
Ответ дляГореотума
Ні я на ніч не використовую бо майже немає виділень вночі, мало, наче щоб тіло відпочило. А так прокладки ненавиджу бісять будь-які, вночі я їх хоча б не відчуваю.
МадамОхмури• 24 августа 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
В дорозі зручно тампон, а після прокладки хочеться митися, фу. Не уявляю в дорозі з ними.
Не рахую, а вважаю• 24 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
Не завжди в дорозі бувають нормальні туалети. В мене колись неочікувано почались місячні в Єгипті на екскурсії. Добре що з собою було ще й декілька прокладок, бо змінити тампон в тих умовах я не наважилась. Також в потягу не міняю тампон. Ставлю його вдома, а потім в поїзді користуюсь прокладкою.
МадамОхмури• 24 августа 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Мене умови не хвилюють, користуюсь вже років 20, всюди. На природі, пляжі, на морі, в дорозі. Нічого зі мною не сталося. Вони мене страшенно бісять, не зручно, ці відчуття брр
Майор Медуза• 24 августа 2023
Ответ дляКопирайторша
Теж не люблю, але живу від зарплати до зарплати, немає змоги запасатися(
Може вам варто спробувати капу. Один раз придбали і на 10 років точно вистачить