Марія В• 24 августа 2023

Може хтось не бачив

)))
АняКирова• 24 августа 2023
Ответ дляelenze66
100%, як в нас після бомбардування.
.
Nat-li• 24 августа 2023
Ответ дляАняКирова
Асфальт там получше
Правда газ далеко не у всех, которым они так гордятся. Но то такое, канечно. Главное, чтоб телек был.
LudaSHS• 24 августа 2023
Ответ дляАняКирова
.
Конечно, туда сюда возить на аэродром этот военку
Думаете для людей? Вот для людей на этом фото
LudaSHS• 24 августа 2023
Ответ дляNat-li
Если учесть, что по итогам 2020 г. уровень газификации страны составлял примерно 71%,
elenze66• 24 августа 2023
Ответ дляАняКирова
.
А ви не розумієте чому там така дорога ? Звідки МІГі взлітають щоб нас бомбити ? Вони мусили цю дорогу зробити, щоб була запасна злітна смуга.
Remensa• 24 августа 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Нпфоткайте там самолет, который завтра взлетит миллионы долларов на соседнюю страну скинуть, чтобы детей убить.
До чого тут це? За тридцять два роки конкретно в цьому містечку дороги нормальної не зробили. На ракети гроші не витрачаються, а в карманах добре осідають.
Екран на вулиці мають ставити за туєву хучу грошей, щоб люди кіно дивились. Я вже мовчу про села, в яких до сих пір балони газові в кухнях бо газ не проведений. Так що давайте не будемо
Ya tyt• 24 августа 2023
Жінка з мого села родом з рашки, при Союзі вийшла заміж тут за українця. Розповіла родичам своїм, що газ проведений у всіх - не повірили. Як же це, що у хохлов у селі є, а у них немає .

Але, взагалі, не смішно, бо летить та машина убивати.
LudaSHS• 24 августа 2023
Ответ дляRemensa
А что там в Арабских эмиратах то?
Remensa• 24 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
А что там в Арабских эмиратах то?
Поняття не маю.
Nat-li• 24 августа 2023
Удалено администрацией...
автор Марія В • 24 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
А че с нами сравнивают? Пусть с Оаэ сравнивают, те тоже страна бензоколонка, как раша с залежами нефти .
Тим паче,що ми одна з самих корумпованих країн світу, можна сказати лідери
Olga Zelenyak• 24 августа 2023
Ответ дляRemensa
До того, що на фото Савалейка, звідки залітають МІГи. І ці фото оприлюднили не тому, що більше немає в світі міст і сел, які так виглядають, а тому що так виглядає місце, звідки в нікуди відправляють купу грошей заради того, щоб вбивати людей і трощити міста.
А наші не дуже розумні, мʼяко кажучи, жіночки: і в нас так, і в нас.
Якщо то для вас одне і те саме, немає що обговорювати.
LudaSHS• 24 августа 2023
Ответ дляRemensa
Поняття не маю.
Так с ними б рашку сравнить по залежам богатств недр , наша страна намного беднее
MissAmerica• 24 августа 2023
Ответ дляАнна_Бель
Чого саме не бачили? Такий напіврозвалений будинок є і не один, конкретно м. Дунаївці. Запевняю, що набагато гірший стан і там живуть люди в другій половині. Тай у Хмельницькому є такі халупи. Пяні є, валяються і щуть в дворі при всіх
40 років живу в Хмельницькому, підкажіть де таку халупу тут можна побачити, бо я щось жодного разу не зустрічала.
Еленка14• 24 августа 2023
Ответ дляAnn1380
На вашу думку в Україні нема пиятиків чи розвалених будинків по селам?
На вашу думку Україна напала на іншу країну, щоб там свої порядки наводити?
LudaSHS• 24 августа 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Я вообще не знаю, чего их тут тянет, чтоб порцию чего получить? Ну против Украины, не верят в ее и не хотят. Зачем тут.
Унция яда• 24 августа 2023
Ответ дляNat-li
Там такого 80%
А будет еще хуже, пока все бабло на войну выбрасывают
Кацапы всегда гордились тем, что скорее говно свое будут жрать ради вяликой и ракетной программы.
LudaSHS• 24 августа 2023
Ответ дляМарія В
Не самих. Але є, корупція багато де
Remensa• 24 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Зате в пуйла стіл кілометровий. Йому не потрібні щасливі люди. Йому потрібні раби.
Nat-li• 24 августа 2023
Ответ дляУнция яда
Вот и успешно жрут
sunholder• 24 августа 2023
Удалено администрацией...
автор Марія В • 24 августа 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Такі дерев´яні халабуди недалеко і від червоної площі в мацкі є, раніше в пабліку бачила
автор Марія В • 24 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Не самих. Але є, корупція багато де
Мені здається найбільш в нас та Молдові,ну і в них також мабуть
LudaSHS• 24 августа 2023
Ответ дляRemensa
Не только стол, дворцы, недавно нова яхта. Не для народа раши ж старается
LudaSHS• 24 августа 2023
Ответ дляМарія В
Ні
Є рейтинги і список
Советские бывшие - Узбекистан и азия другие еще хуже
vihola• 24 августа 2023
Ответ дляRemensa
Я зараз в маленькому містечку і такого можу нафоткати... Так що слідкуйте за собою краще
Удалено администрацией...
Ksenia-e9d7• 24 августа 2023
Видео и фото вчера в Ромнах, к сожалению, намного страшнее
Remensa• 24 августа 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Зараз я все кину і побіжу.
Nat-li• 24 августа 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
То тело на фотке в старпосте тоже прибило ракетой?
vihola• 24 августа 2023
Ответ дляRemensa
Зараз я все кину і побіжу.
Самі запропонували і злились.
Якби було що фоткати, побігли б аж закурилось.