Марія В• 24 августа 2023

Може хтось не бачив

)))
vihola• 24 августа 2023
Спочатку не зрозуміла, думала кинули з літака бомбу на хату і велосипедиста прибили.
А вони самі по собі такі, без бомб.
Байрактарочка• 24 августа 2023
Ответ дляNat-li
Саваслейка, мля.
Миги запускают мимо засраных поваленок 🤦‍♀️
це шоб якщо раптом міг впаде або ракета з міга не було помітно різницю до і після
LudaSHS• 24 августа 2023
Ответ для vihola
А вони самі по собі такі, без бомб.
Ну они живут на пороховой бочке. Мало ли... дрон какой то, так что ваша картинка может повторится в реальности
Ksenia-e9d7• 24 августа 2023
Ответ дляNat-li
То тело на фотке в старпосте тоже прибило ракетой?
Нет, алкаш какой-то? Справедливости ради, хотелось бы скинуть сюда фото ’отметивших’ с утра, которые ходили в местных телеграмм-каналах. Но сейчас это не на часі
vihola• 24 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Це як тваринки, які в дикій природі мертвими прикидаються аби вижити.
vihola• 24 августа 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Тобто на вашу думку ця тема несправедлива.

Якщо порівняти, що параша нам заподіяла, а ми у відповідь просто ржемо з їхнього фото.

Вам хочеться відновити справедливість, щоб з нас також ржали, тоді буде справедливо.

А розхерачити і повбивати у них стільки ж, як вони в нас, заради справедливості нема бажання у вас, звісно.
Nat-li• 24 августа 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Что вы пытаетесь сравнить, не пойму?
Разрушенную ублюдками школу в прифронтовом городе и разваленную алкашо-деревню из-за счастливой жизни в великой державе-собирательнице земель?
Ksenia-e9d7• 24 августа 2023
Ответ для vihola

Нет. Я сначала тоже подумала , что это им ракета прилетела, поэтому и первый комментарий такой написала. Потом написала, что у нас тоже алкаши везде валяются. А что, неправда разве?
Bejza• 24 августа 2023
Ответ дляглазурька1
Свого не видно
Це ж не ми йдемо вбивати заради стіралок
Bejza• 24 августа 2023
Ответ дляRemensa
Я зараз в маленькому містечку і такого можу нафоткати... Так що слідкуйте за собою краще
Нафоткайте тих, хто заради лад відпарвляє на війну, хто святкує похоронки, хто нарожаєт ісчо
vihola• 24 августа 2023
Ответ дляRemensa
Зараз я все кину і побіжу.
Удалено администрацией...
БальзаковскийВозраст• 24 августа 2023
Це після обстрілу чи так завжди у них?
Remensa• 24 августа 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Чого ви вирішили, що я скаржилась? Я навіть не знаю, що ви там писали
Remensa• 24 августа 2023
Ответ дляBejza
Я не можу цього зробити, бо я в Україні. Та й не хочу.
Remensa• 24 августа 2023
Ответ для vihola
Самі запропонували і злились.
Якби було що фоткати, побігли б аж закурилось.
Жіночко, вспокойтесь. Я вам нічого не винна.
автор Марія В • 24 августа 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
’Хамстсво, перехід на особистість, нецензурна брань,флуд , образи,мат,мати, тролінг, звинувачення, пропаганда ’ -це як приклад.
Щось із цього можна вказувати,або все і відразу
автор Марія В • 24 августа 2023
Ответ дляRemensa
Із гугла візьміть фото
vihola• 24 августа 2023
Ответ дляRemensa
Як не знаєте? А відповідав хто?
vihola• 24 августа 2023
Ответ дляМарія В
Там не було такого)
автор Марія В • 24 августа 2023
Ответ для vihola
Там не було такого)
Тоді не підкажу