)))
глазурька1• 24 августа 2023
Побачили, позловтішались і що далі? Пускати ракети від того вони не перестануть
Ответ дляelenze66
Такого не бачила ніде. Я колись за часів совка, їздила в Таллін через Псковську область, сказати щоя була в шоці, це нічого не сказати. Таке враження, що все як було до революції 1917 року, таке і залишилось.
Чого саме не бачили? Такий напіврозвалений будинок є і не один, конкретно м. Дунаївці. Запевняю, що набагато гірший стан і там живуть люди в другій половині. Тай у Хмельницькому є такі халупи. Пяні є, валяються і щуть в дворі при всіх
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Дана-Нирвана• 24 августа 2023
Ответ дляAnn1380
На вашу думку в Україні нема пиятиків чи розвалених будинків по селам?
Є. Але Україна не оре на весь світ, яка вона велика та могуча. І тим більше, не нападає на інші країни.
Ответ дляАнна_Бель
Але в нас стараються жити краще, їздять на заробітки, будують, роблять ремонти. Зараз є багато сіл і з парками, і з сучасними дитячими майданчиками, а в орків як було рєпу залити, так і залишилося.
Olga Zelenyak• 24 августа 2023
Ответ дляRemensa
Я зараз в маленькому містечку і такого можу нафоткати... Так що слідкуйте за собою краще
Нпфоткайте там самолет, который завтра взлетит миллионы долларов на соседнюю страну скинуть, чтобы детей убить.
Ответ дляelenze66
У нас теперь еще и заново отстраивать по селам и городам нужно из-за этих кончелыг