AnnaOst• 24 августа 2023

Вагітність, пологи, гв, декрет і когнітивні здібності

З періоду вагітності і перших місяців після пологів тупо випали окремі фрагменти з пам´яті повністю. Рішення прийняті в той період дивують досі) Ну ясно що гормони, природа так навмисно зробила.
Але вже рік пройшов, а у мене пам´яті лишилася половина, туплю і, найстрашніше для мене, повільно думаю. Я тепер як той лінивець з фільму звірополіс) На щастя до вагітності могла похвалитися дуже гарною пам´яттю і швидкістю мислення і психічних реакцій взагалі, тому іншим мій тупняк декретний не сильно і помітний. Але для мене то катастрофа(
Мозок колись повернеться до свого довагітного стану?) Я сподіваюсь що допоможе завершення гв, але якось страшнувато)
vihola• 24 августа 2023
Думаєте, з вас висмоктують памʼять з молоком?
NataD• 24 августа 2023
А як у вас зі сном ? Якщо ви хронічно не висипаєтеся ночами , плюс втомлюєтесь -з дитиною цілій день. То вірогідно що це причина . Принаймі в мене так було. Коли я почала повноцінно спати саме ночами, то поступово з пам’яттю стало краще і фізичних сил стало більше
Валентина Як• 24 августа 2023
У меня такое состояние ( туплю, забываю, медленно думаю) наблюдается после 2 недель отпуска
Omerta• 24 августа 2023
Перевірте щитовидку, кортизол
lilusun• 24 августа 2023
У мене таке було, відпустило десь коли дитині було років 4. Другий раз ще гірше, у мене поїхали трохи гормони щитовидки та анемія. А так в цілому, то читала що пролактин таке робить, коли його багато, навіть після закінчення гв він ще довго високий.
Fotografkiev• 24 августа 2023
Ви скоріш за все не висипаєтеся, ось тому і проблеми з пам’яттю. Зараз годую третю дитину. Теж бувають проблеми - забуваю що мені говорили нещодавно, або забуваю де що поклала. Але мозок працює швидко, здатність до навчання така ж як і до декрету.