З періоду вагітності і перших місяців після пологів тупо випали окремі фрагменти з пам´яті повністю. Рішення прийняті в той період дивують досі) Ну ясно що гормони, природа так навмисно зробила.
Але вже рік пройшов, а у мене пам´яті лишилася половина, туплю і, найстрашніше для мене, повільно думаю. Я тепер як той лінивець з фільму звірополіс) На щастя до вагітності могла похвалитися дуже гарною пам´яттю і швидкістю мислення і психічних реакцій взагалі, тому іншим мій тупняк декретний не сильно і помітний. Але для мене то катастрофа(
Мозок колись повернеться до свого довагітного стану?) Я сподіваюсь що допоможе завершення гв, але якось страшнувато)
Валентина Як• 24 августа 2023
У меня такое состояние ( туплю, забываю, медленно думаю) наблюдается после 2 недель отпуска
Fotografkiev• 24 августа 2023
Ви скоріш за все не висипаєтеся, ось тому і проблеми з пам’яттю. Зараз годую третю дитину. Теж бувають проблеми - забуваю що мені говорили нещодавно, або забуваю де що поклала. Але мозок працює швидко, здатність до навчання така ж як і до декрету.