Тепличная• 24 августа 2023
Хто дивиться фільм по СТБ?
Боже як бере за душу.
Так тяжко дивитись🤧
Пенек Возмездия• 24 августа 2023
Или просто смотрят тик ток и ютуб и сутками на страницах каких-то блогерш в иннсте)) Зато телик засирает мозг. Так смешно читать)
Тепличная
• 24 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Теж здивована
Що є такі
А чим ви здивовані?
Всім втикати в ноут чи комп?
Так я дивлюсь телевізор,це набагато комфортніше,дивитись на великому екрані,ніж на компі чи ноуті.
Всім втикати в ноут чи комп?
Без Баяна• 24 августа 2023
Ответ дляТепличная
А чим ви здивовані?
Всім втикати в ноут чи комп?
Під час фільму можна і с інтернеті посидити
Лівий Локіть• 24 августа 2023
Ответ дляТепличная
А чим ви здивовані?
Всім втикати в ноут чи комп?
Здивована
Що люди дивляться тєлєк
Тепличная
• 24 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
І я про це,а не втикати в малюсенький екран
Пенек Возмездия• 24 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Теж здивована
Що є такі
Такие это какие)? А я, например, больше удивляюсь, что тут все знают каких-то ноунейм блогерш и следят за ними в соцсетях, сидят в каких-то группах в телеге и обсуждают какой-то треш и несут его сюда. А телик это что-то такое прям, что надо удивляться. И да, по новому Властелин колец, если шо)
Лівий Локіть• 24 августа 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Такі які дивляться телевізор
Блогерів не знаю , не слідкую ні за ким )
Тепличная
• 24 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Здивована
Що люди дивляться тєлєк
а,вибачте,тєлєк не дивлюся,а по телевізору сприймається фільм краще)
Тепличная
• 24 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Такі які дивляться телевізор
Господи,а що треба дивитись?
Пенек Возмездия• 24 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Такі які дивляться телевізор
О да! Кошмар! Шок!! А лучше поставить к носу телефон и портить зрение, да) Пытаясь там разглядеть героев фильма. Но что мы понимаем) Интересно, а телики для чего в магазине? Надо им сказать, чтобы не продавали
Пенек Возмездия• 24 августа 2023
Ответ дляТепличная
Господи,а що треба дивитись?
Тока советчицу))
Лівий Локіть• 24 августа 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Яких героїв якого фільму ще
Лівий Локіть• 24 августа 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Головне щоб сліз не було
Сміятись набагато краще
Це подовжує життя
Сміятись набагато краще
Це подовжує життя
Пенек Возмездия• 24 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Головне щоб сліз не було
Сміятись набагато краще
Це подовжує життя
Сміятись набагато краще
Це подовжує життя
’Іноді краще жувати, ніж говорити’ (с)
Без Баяна• 24 августа 2023
Ответ дляПенек Возмездия
И новини, та навіть реклама буває корисною
Лівий Локіть• 24 августа 2023
Ответ дляПенек Возмездия
’Іноді краще жувати, ніж говорити’ (с)
То ж куди вам на ніч ще жувати
Досить ! Вже
Он яке пузо вже
Досить ! Вже
Он яке пузо вже
Без Баяна• 24 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
То ж куди вам на ніч ще жувати
Досить ! Вже
Он яке пузо вже
Досить ! Вже
Он яке пузо вже
Шановна,хто Вас так образив в житті?
Лівий Локіть• 24 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
Шановна,хто Вас так образив в житті?
Мене ніхто
А от вас хто так насмішив ?))
Бешене сарі• 24 августа 2023
Ответ дляМимо_шла
На Ютубе ’супермаму’ смотрим постоянно 😂
Как такой бред смотреть можно? Вчера была на коррекции, мастер включила. Еле высидела.
Пенек Возмездия• 24 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
В большинстве раздражает, много ее стало) Но да, бывает полезна, особенно пойти чай заварить и вообще я телик фоном люблю. Фильм идет, то-то там бухтит, я тут зависаю фильмы или работая слушаю. И в нете смотрю новинки чаще. А по телику еще энимал пленет и нешлн смотрю, передачи всякие и про ремонт машин и про животных, ветеринаров, случаи интересные болезней и про космос)
На энтере крутят Пуаро и Мисс Марпл, Чисто английские убийства, Мердока тоже)
Тепличная
• 24 августа 2023
Дівчата,які тут в шоці від телевізорів,введу вас в ще більший шок.У мене в трикімнатній квартирі їх 5!
І так я їх дивлюсь і в інтернеті по ним лажу і всі вони в мене замість моніторів.
А тут прикиньте,ми про фільм розмовляємо,прем*єра якого на каналі СТБ,так чого мені його не подивитись по телевізору?чи обов*язково через інет мені його треба втикнути?
Без Баяна• 24 августа 2023
Ответ дляТепличная
У нас три ТВ. На кухне для фона очень даже не плохо
Пульт от линолеума• 24 августа 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Можно узнать, а чем фильмы по телику и интернету отличаются? И чем отличаются шоу по телику и те же шоу в ютубе, которые тут смотрят и обсуждают в т.ч. Холостяк?
Була певна, що більшість перейшла на перегляд через сервіси фільмів. Коли що надумав, тоді й дивишся, а не за програмою.
Пульт от линолеума• 24 августа 2023
Ответ дляТепличная
А чим ви здивовані?
Всім втикати в ноут чи комп?
Думаю, питання не в розмірах екрана. Просто багато хто на великому дивитися нетфлікс, меншого, тобто не передачі за програмою - що йде, те і дивлюся. А фільми, які самі вибирають, навіть якщо канали, то не за програмою, а через портал - надумався і глянув щось