Шопингмонстр• 24 августа 2023

Купити чи ну його...?

Доброго вечора!
Як вам?
Результат:
вже голосів: 228
70 (30.7%) Сукня Ок
58 (25.44%) Жакет Ок
55 (24.12%) Жакет таке собі
45 (19.74%) Сукня таке собі
парИла я парИла• 24 августа 2023
Купити, якщо дуже хочете.

Elena1823• 24 августа 2023
Жакет - так. Сукня - ні.
Кинг-Конгша• 24 августа 2023
Нещодавно була тема з такою сукнею чи то на день народження, чи то на весілля до подруги.
На спині шось таке незрозуміле. Нагадує дитячі фартучки радянського періоду. Ще й спідниця зібрана на резинку дуже спрощує і робить грубим виконання.
Деметра-c3d4• 24 августа 2023
Якщо знаєте, що будете одягати то купуйте. Бо так буває, що купиш і не одягаєш.
Заела_пластинка• 24 августа 2023
А мені сукня дуже сподобалась. Жакет звичайний.
Стрекоза любви• 24 августа 2023
З наближенням осені піджак більш актуально
Позаземний розум• 24 августа 2023
платье разве что без лифа, если сможете носить. но цвет такой, специфический немного.
Петриківна• 24 августа 2023
Мені сукня подобається, колір супер.
Жакет, ні, ’унылый’, як у бабці.
А у нас макарошки• 24 августа 2023
Если у вас красивая спина, чистая кожа и ходите без бюстгальтера, то берите.

Пупс• 24 августа 2023
Если есть сомнения- не покупать. Это у меня всегда так . Оно то может и хорошее, но лежит без дела потом.
Зліпок ступні• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Какой специфический? Обычный красивый цвет!
Пупс• 24 августа 2023
Ответ дляПетриківна
Мені сукня подобається, колір супер.
Жакет, ні, ’унылый’, як у бабці.
Жакет не соглашусь, тут как обыграть. И кому идет такой стиль. Мне кажется, футболка белая или полоска, джинсы, кеды и интересная сумочка, будет очень красиво.
Петриківна• 24 августа 2023
Ответ дляПупс
Ось, мені не подобається ’обыграть’, мені подобається коли жакет прикрашає, а не наводе на думку що папка дав поносити і потрібно замислитись як його ’обыграть’.
Пупс• 24 августа 2023
Ответ дляПетриківна
Ну есть базовые вещи, которые требуют дополнения. В данном случае жакет. Если полностью одеть все украшающее, это не будет выглядеть интересно. Нужен баланс.
Миллениалка• 24 августа 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Какие мухи у вас в голове...
Миллениалка• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Офигенный цвет! Если вы зануда в нюде,вам не не подходит конечно)
Позаземний розум• 24 августа 2023
Ответ дляМиллениалка
занюда в нюде)
цвет хороший, но такой, который хочется носить не часто (я о себе если шо)