дама_из_декрета• 25 августа 2023
Звідки тоді брати гроші на оплату?
Можливо, хтось знає. Заблокували робочу картку, з якої планувала погашати старий кредит. Зробила декілька платежів і на цьому її блоканули. Питання: а як платити тоді, якщо ти не маєш доступу до грошей? У банку кажуть: знаходьте гроші та платіть. На це можна, взагалі, якось вплинути? Є старий кредит, банк розпався давно, його перепродали іншій фірмі. Я не відмовляюся платити, але мені брати ще один кредит тепер, аби цей погасити чи що?
KROX@• 25 августа 2023
Нічого не зрозуміла, що за робоча картка і чому проблема погашати кредит без неї?
Первоклашка Я• 25 августа 2023
Ответ дляKROX@
Это есть у людей, которые работают))
Бжоли-бандерівці• 25 августа 2023
Ответ дляKROX@
Действительно, в чем проблема погашать без карты, на которую зарплата поступает 🤦♀️
Зоряний Шлях• 25 августа 2023
Поки не погасите той борг, по якому вже значить є рішення суду, а ще і послуги виконавчої нічого не розблокують. Дізнавайтесь номер виконавця, дзвоніть і розпитуйте
Пешеходик• 25 августа 2023
Ответ дляПиши-пропало
сходіть в банк і перевипустіть картку?
Так банк її ж і заблокував, бо на автора подали в суд і виграли
Я така бойова• 25 августа 2023
Ответ дляKROX@
Автору на нее деньги приходят
KROX@• 25 августа 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Это есть у людей, которые работают))
Це називається дебетова картка для отримання заробітної плати. А заблокували вам її не просто так, значить є рішення суду по вам, значить ви не погашали вчасно кредит. Тепер домовляйтеся з виконавчою, щоб списували звідти гроші на погашення кредиту.
Первоклашка Я• 25 августа 2023
Ответ дляKROX@
Не тому пишете
KROX@• 25 августа 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Мне больше интересно за что заблокировали.
Так видно ж автор недобросовісний платник, от і заблокували
KROX@• 25 августа 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Не тому пишете
Ой, вибачте, ну думаю автор прочитає.
Пешеходик• 25 августа 2023
Автор, мені шкода, що ви в такій сттуації, але у вас був час і новий кредит взяти, і домовитися про реструктуризацію боргу. От чесно, хочеться щось порадити, а нема чого.
Червона рута• 25 августа 2023
Ответ дляПервоклашка Я
За старый долг по кредиту
Зоряний Шлях• 25 августа 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Мені наприклад два роки тому за те що був борг перед жеком 800 грн, змінилась компанія і я трошки завтикала, сумам вийшла більша, прийшлось оплатити судовий збір, послуги виконавчої. Три круги аду пройшла поки назад карту розблокували
KROX@• 25 августа 2023
Ответ дляПиши-пропало
сходіть в банк і перевипустіть картку?
А толку, їй рахунок заблокувала виконавча за несплату кредиту.
Зоряний Шлях• 25 августа 2023
Ответ дляKROX@
Та навіть якщо і нову в іншому банку зробити її теж заблокують
KROX@• 25 августа 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Так отож, тут тільки йти у виконавчу і погашати кредит.
Слухи-руки не распускаю• 25 августа 2023
Ответ дляKROX@
сходить в другой банк и открыть счет там
сходить в бухгалтерию и указать новый счет для еечисления залаты
Директор Пляжу• 25 августа 2023
Договоритесь на работе получать деньги через кассу. Если они ведут кассу, то это не должно быть проблемой.
KROX@• 25 августа 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Його теж заблокують, навіщо таке радити.
KROX@• 25 августа 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
У нас один працівник так просив, бо заблокували за борг по штрафу. Директор сказав фіг вам, нічого борги збирати.
Директор Пляжу• 25 августа 2023
Ответ дляKROX@
Ну это не красиво со стороны директора. Поговорите с главным бухгалтером для начала.
KROX@• 25 августа 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Головний бухгалтер такої ж думки, зарплату платять вчасно і немаленьку, тому нічого прибіднятися. Порушив правила - плати.
Директор Пляжу• 25 августа 2023
Ответ дляKROX@
Ну так обьясните, что вам жить не за что. При чем ’порушив правила’. Пусть аванс выдают через кассу, а зарплату на карту, если они такие правильные.
Фиктивная• 25 августа 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Это есть у людей, которые работают))
Ті люди які працюють мають заробітну картку. А що таке робоча і я не зрозуміла.
Первоклашка Я• 25 августа 2023
Ответ дляФиктивная
Ну выпендриваться тоже не стоит. Может автор не идеально знает украинский
Ответ дляKROX@
не сразу, а счет открыть дело недолгое
кстати, блокировать единственную зарплатную карту вообще не имеют права
надо обращааться к исполителям с требованием о разблокировке
Чорнобаївка• 25 августа 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
не сразу, а счет открыть дело недолгое
вже мають на жаль