Смайлик• 25 августа 2023
Слава Вакарчук взагалі не має голосу. Дивлюсь концерт
Концерт до дня незалежності. Співає вживу. Він взагалі не співає. Я ніколи не чула такого. Пісні хороші, тексти проникливі, музика клас.
Може, це він на старість перестав співать чи завжди було так?
А німн вкінці, то наче дихалки не вистачає на кожному слові. Прям як я співаю
ША! я прийшла!• 25 августа 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я его где-то до 2014 слушала, любила песни ОЭ. Потом он и в политику пошел, и знакомый который ему камин где-то в доме делал, рассказал что в личном общении это высокомерный человек, и я его перестала слушать, отвернуло
Да, да, мерзкий типок.....