Благоуханочка• 25 августа 2023

На Рівненщині горе-матір жорстоко втопила у кар’єрі двох синів

Дежавю?

У Рівненській області 42-річна мати топила двох малолітніх синів у водоймі кар’єру. Дітям було шість та сім років.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської обласної прокуратури та відділі комунікації поліції.

Правоохоронці встановили, інцидент стався 23 серпня близько 11:00 у Вараському районі. Мати разом зі своїми синами пішла до місцевого кар’єру, аби купатися. Втім, кажуть в прокуратурі, вона "вирішила позбавити дітей життя шляхом утоплення",

"Встановлено, що старшого сина вона із застосуванням фізичного примусу занурила у воду і утримувала його в такому положенні до моменту припинення ним супротиву. Вийшовши на берег, взяла за руку меншого сина та повела його до дерев’яного помосту, під яким була значна глибина, й штовхнула у воду, знаючи, що той не вміє плавати. При цьому, стояла на тому ж помості і споглядала неминучість утоплення", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Невдовзі до водойми прибіг 37-річний батько дітей. Одного із синів він зумів дістати самотужки. Втім, реанімаційні заходи не допомогли врятувати хлопчика. Іншу загиблу дитину дістали водолази.

У поліції повідомили, що жінку затримали. У скоєному горе-матір зізналася. Наразі вона перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Їй повідомлено про підозру в умисному вбивстві своїх дітей. Санкція статті передбачає позбавлення волі від десяти до 15 років або довічне позбавленням волі. Вирішується питання про обрання жінці запобіжного заходу.

Деталі трагедії
Тим часом видання "Суспільне" пише, що трагедія сталася у селі Сопачів. За словами старости села Сергія Бойко, який допомагав реанімувати дитину, жінка вела себе неадекватно.

"Вона сиділа, тупо посміхалася. Видно, що геть поїхав дах. Ми її просили: скажи, де друга дитина? Вона не казала спочатку. Потім розповіла, що кинула його далі", - згадує Бойко.

Зазначається, що мати дітей до грудня 2022-го працювала вчителькою англійської мови у місцевому ліцеї. Шість років перебувала у декреті, але після виходу на роботу звільнилася.
КараПузовна• 25 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
І чи не зазбирався він до іншої тьоті . Як у Катерини було і,напевне, в тої , що на Срібнокільській викинула дитину з вікна і сама туди ж. Психрозлади або дурна жорстока жіноча помста.
И что, уход мужчины - это повод убить своих детей? Да сама убейся, дети причем?
Перемелица• 25 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Це страшна трагедія. Дуже шкода діток і чоловіка. Видно у людини дах їхав і ніхто не помітив.
Кажуть, що вона нещодавно проходила лікування в Ороловці. А це психлікарня. Діти в цьому році мали йти до школи, але вона заявляла, що мої діти вчитися в школі не будуть.
Перемелица• 25 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
кошмар, бедные детки. А на счет мамаши, ну полюбому близкие и родные видели ее странности , полюбому крыша у нее ехала давно, муж, родные просто игнорили этот факт, а должны были обратиться к психиатру! Своевременная помощь могла б спасти детей ….
Вона лікувалася.
Мне без сахара• 25 августа 2023
Ответ дляСМСница
Ви про своїх дітей пишите?
Вчителям корисно на свіжому повітрі))
Вы теряете нить...
Дверной_Проем• 25 августа 2023
Жахлива історія
Неймовірний жах
І війни не треба
Укр_жіночка• 25 августа 2023
Муж странный, неужели не видел, что у жены с башкой нелады?
Ирина_Б_• 25 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Вона лікувалася.
значит у нее было обострение, все равно такие люди должны быть постоянно под контролем родных или врачей
Банан-барабан• 25 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Крыша съехала
Крыша съехала,но не убила себя или мужа, или старосту села, а беззащитных детей(((
Стрекозей• 25 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Жесть, так шкода діток. Царство їм небесне.
Стрекозей• 25 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
близкие часто не понимают, что ’идиотка’ может быть не просто так, а что-то в голове сломалось.
Так, ви праві. Тим паче симптоми не відразу явні. Я вже потім сиділа, згадувала і розуміла коли дзвіночки почались.
Рятівник Малібу• 25 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
Сусідка моєї мами. І вчилися вами в одному виші. Захворіла. Тиждень тому вийшла з лікарні
Два роки тому з нею спілкувалися, гуляли з дітьми на майданчику, коли я приїздила до мами.
Тобто в неї раніше діагностували психічне захворювання?
СМСница• 25 августа 2023
Ответ дляМне без сахара
Вы теряете нить...
Ви ще в першому коментарі загубили
Перемелица• 25 августа 2023
Ой, дівчата, ще страшно, що цей кар´єр дуже популярний серед відпочивальників. І там було куча людей.
Викачую яйцями• 25 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
А с чего Вы взяли, что в её голове это выглядело, как убийство? Часто депрессия у мамы толкает их ’оберегать и спасать’, то дорогое что у них есть(детей), от мира вокруг(злобного, враждебного и т.д.).
Анонім Секретар• 25 августа 2023
Человеку нужна была помощь, но никто не видел. .. И на детей всем тоже было пофиг, что они живут с психически больной матерью, а теперь эти же люди её судят
Дверной_Проем• 25 августа 2023
Ответ дляПеремелица
От не зрозуміло, невже всі просто дивились?
Руда ліса• 25 августа 2023
Ответ дляДверной_Проем
Так нужно одна минута , чтобы утопить, и не понятно, если не на глазах
Летчица• 25 августа 2023
У меня был период, когда я начала бояться своих мыслей, реально лежала, выла и боялась идти за ребенком в садик. В тот момент я поняла маму, которая утопила детей в Киеве. Это очень страшно, просто нереально. Я из последних сил встала и пошла в ПНД, села в очередь к психиатру и попросила помощи. Мне помогли, вовремя, слава богу я ничего не сделала плохого ни себе, ни детям.
ТигрЛьвович• 25 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Я в шоке с этих новостей. Бедные дети. Куда смотрят соц.службы? Соседи? Почему у нас не забирают детей так же просто, как в Германии? Почему нельзя временно отдать детей в детский дом, если понимаешь, что не справляешься? Почему нормальным людям не дают детей под временную опеку?
Какие службы, многие соседи и знакомые и не в курсе. У меня жена брата мужа своего сына уже дважды топила. Острый психоз. Шизофрения. Работает психологом и к ней в частный кабинет детей толпами водят…А сейчас с новыми законами при обострениях ее насильно муж и не может отправить даже в больницу… Только с ее согласия..
AnnaOst• 25 августа 2023
Ох...люди, придивляйтеся до своїх родичів, друзів, сусідів. Стрес від війни може бути спусковим механізмом для психічних хвороб. Я знаю двох людей у кого дах поїхав в 14 році. Причому вони не були на війні і не з Донецька-Луганська.
Хоча 42 роки для шизофренії наче вже пізно, вона в +/-30 проявляється
автор Благоуханочка • 25 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
Так , контроль тільки на рідних і горе для них . Реалії такі, що в психушках заявляють : ’ Тут вам не курорт! ’.На постійній основі там не лікують та й ліки скоріш за все недешеві. Дуже часто ще й закривають такі заклади.Он у мене приклад ходить дородний дядько 40-ка років, ще в юнацтві йому в бійці добряче надавали по голові , оклигався, але вже не таким,як був, За ним дивилася мати , але вже пару років її немає. Є сестра, але їй він не потрібен. Живе у заброшці , натягав туди з благодійних корзин одягу гори, харчується в сміттєвих баках , на базарі якусь копійчину дадуть , як щось важке перенесе/перевезе на тачці. Ходить , поглядає на дівчаток на майданчиках - ще при матері порнушки переглядав, як такого не боятися ,що в той голові. Опіки над ним немає, місцева влада про нього знає - періодично гори сміття від нього вивозить і на тому все... І такі люди серед нас .
Ирина_Б_• 25 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
я знаю что по мед.реформе Супрун закрыли стационары псих.больниц, не знаю кого оставили, но многих отправили к своим семьям. Потом , без согласия! больного теперь его не положат на лечение и эта огромная проблема, так естественно они туда не хотят.
Така бойова Я• 25 августа 2023
Ответ дляКозачка
Вчителька… педагогам часто потрібен психіатр, бо жодні нерви не витримають роботи в школі.
В мене мама вчитель, до спеціаліста не піде, каже я сама психолог. Давно не працює. Але вчитель вона назавжди (( важко
Майор Медуза• 25 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Видел, наверное. Как не видеть? А вот что он делал - это уже к нему вопрос.
Знаете, большинству мужей бывает пофиг, простите.
Приходит с работы и надо пожрать, простите, чтоб в доме уют был, и чтоб все было , как в сказке. чтоб жена бегала и жужжала как пчелка. и еще и при этом секс. кекс. первое второе третье
Я вспоминаю себя с первым мужем.Ребенок с проблемами в развитии.Кричал, плакал. а муж к счастью уже бывший приходил и начинал - чем ты занималась. это не приготовила. то не убрала. то не сделала.У меня после его нападок было желание придушить ребенка.
Слава богам. что нашла в себе силы развестись и первые дни как в сказке была. потому что этот моральный прессинг не выдерживала.
Остановилась и поняла. что жить с тварью , из за котрой я срываюсь нра сыне это дно
Клин_Кляйн• 25 августа 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Разве не кладут принудительно при угрозе себе или окружающим? И что значит дважды топила? Сколько ему лет? Получилось вырваться или она сама передумала? Не представляю как после такого не положить на принудительное лечение.
Бабка_в_кедах• 25 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
Чоловік не бачив проблему? Як міг дітей з нею залишити?
Думаю ещё и критиковал что ничего не может.У нее психика не выдержала
Майор Медуза• 25 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
у знакомой так постепенно начиналось.
заговаривала о чём-то странном. забывала где была.
потом порезала руку и говорила, что кровь синяя и пахнет ржавчиной. что по стенам тараканы бегают, а на кухне вода капает, хотя ничего не капало.
муж на неё орал ’дура шизанутая! у тебя дети! как ты себя ведёшь? думай о детях идиотка!’. потом она вообще перестала на всё реагировать. в больнице нашли опухоль в голове и она умерла месяца за 4.
А главное муж сразу орать.. долбдоятел извините...
ТигрЛьвович• 25 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Сейчас нет. При мне приезжали, только если она подпишет согласие забирают. Уже несколько лет так. Топила новорожденного дважды, как раз первое обострение было после родов. Муж заметил… сейчас ребенку уже 7. Недавно палила над ним что-то демонов изгоняла и обожгла
автор Благоуханочка • 25 августа 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Вона -психолог,вірно? Мені і раніше декілька спеціалістів здалися слегка не в себе , то скоріше і не здалися.
Клин_Кляйн• 25 августа 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Я не очень в теме, но слушаю одного психотерапевта периодически. Он говорит что кладут на лечение по желанию или по решению суда при угрозе себе или окружающим. Достаточно угрозы, а не только когда уже трагедия случится, но получается только через суд А как оно на практике я не знаю