Таке відчуття, що війна не закінчиться ніколи. А мобілізацію посилюють, хоча військових, які воюють вже 2 рік, ніхто додому відпускати не хоче. А хлопці вже морально настільки виснажені, що перестають вірити в себе. Та і я зараз дуже боюсь втратити своїх рідних чоловіків, більше ніж раніше. Це в усіх так? відчуття безвихідної ситуації
Ответ дляspain2406
Щас напишут, как мы уверенно побеждаем, и все на оптимизме. А вы разнылись, айяяй. Такое обычно ваяют те, у кого никто не на войне, и у них все инфа из новостей, а под жопами диван или стул.
Да, потому что реальную ситуацию знают только те, кто на фронте. И там жопа.
TatyanaSSS• 25 августа 2023
Так, дуже змінився. Рівно 2 тижні тому дізналась, що в моєму домі орки живуть(((
Світ для мене рухнув((((
Жила надією і дивом, а зараз немає сенсу...
Світ для мене рухнув((((
TatyanaSSS• 25 августа 2023
Ответ дляElena1823
Ви з Донецької області?
Тримайтеся💔
В домі на Херсонщині (((( окупація з перших хвилин війни, але я вірила, що мій дім буде стояти і молилась...
Ronia Aronia• 25 августа 2023
Ответ дляTatyanaSSS
Ваш муж в ВСУ?
Ответ дляjudit
Мені знається що це літо закінчується і нова зима близько тому перетряхує морально.
минулого року було чомусь легше
Наталья557• 25 августа 2023
Ответ дляspain2406
Здесь многие любят писать, что мы уже победили.
Ответ дляНаталья557
та і не тільки тут. Читаєш заголовок статті : ’Що потрібно зробити після нашої перемоги’ і впадаєш в якусь емоційну яму, бо до перемоги ще ой, як далеко, а там твій чоловік і брат, і батько, і ти не знаєш, чи ви всі разом зможете відсвяткувати ту перемогу і чи взагалі вона буде
TatyanaSSS• 25 августа 2023
Ответ дляRonia Aronia
Ваш муж в ВСУ?
До чого тут чоловік? Зараз всі чоловіки в ЗСУ🇺🇦
Ronia Aronia• 25 августа 2023
Ответ дляTatyanaSSS
Ну, как бы логично, ваш дом в окупации, следовательно, мужчины вашей семьи в ВСУ, освобождают захваченное орками.
Ответ дляTatyanaSSS
ні, далеко не всі, ви не бачили просто скільки в Карпатах відпочиває чоловіків
Tatyana_1975• 25 августа 2023
Стан на 0, бо вчора дізнались, що у друга доньки, який був нашим сусідом та виїхав з батьками в Німеччину, лейкемія. Дитині 13 років. Не можу прийти в себе.... залишаєиься сподівтись, що допоже трансплантація.
Мені здається, що цей стрес, який переживають діти, ось так от обертається....
Ronia Aronia• 25 августа 2023
Ответ для Кошкина мать
Из киевских знакомых никого не призвали. Дергают только моего родственника, который тяжело болен.
TatyanaSSS• 25 августа 2023
Ответ дляRonia Aronia
Залізна логіка 🫣😅🤦♀️
smile_to_me• 25 августа 2023
Не изменился. Такое же угнетенное и апатичное состояние, как и два месяца, и полгода назад. Пытаюсь найти что-то хорошее каждый день, не унывать, но становится все сложнее и сложнее
Ronia Aronia• 25 августа 2023
Ответ дляTatyanaSSS
Залізна логіка 🫣😅🤦♀️
Нормальная логика. Но мы поняли, что ваш - не на фронте.
TatyanaSSS• 25 августа 2023
Ответ дляRonia Aronia
Ви помиляєтесь, шановна.
Ответ дляlilyD
Найбільше зараз гнітить щоденні зашквари від моновлади🤮🤮
Ну як це взагалі можливо?
При таких втратах щоденних
А в темах про вибори більшість вважає, що все ок…
Ну як це взагалі можливо?
При таких втратах щоденних
ага, і тендери мільйонні на всяку .уйню
Ronia Aronia• 25 августа 2023
Ответ дляTatyanaSSS
Ви помиляєтесь, шановна.
Вы же не отвечаете на прямой вопрос. Или просто вы не замужем?
TatyanaSSS• 25 августа 2023
Ответ дляRonia Aronia
Просто/не просто. Я відповіла, що Ви, шановна, помиляєтесь. Про моє особисте життя я перед Вами не повинна докладати