Ромашкинная• вчера в 13:35
Неміряна жадібність. Кума спитала,шо дарувати на НР похреснику
Дитині 15 років,хотів новий айфон.Я запропонувала купити класний браслет з гравіюванням. Кума сказала,що дасть 2 тисячі і щоб ми розпорядилися,як хочемо. Мене ця сума неприємно вразила. Вони небідні люди,завжди дарували техніку,недешеві подарунки і тут така смішна сума. Я делікатно спитала,чого так в цьому році,шо син чекає і звик отримувати гарні подарунки. Кума почала істерику,що мій син невдячний,вчиться жахливо,прогулює і вживає алкоголь. Ну,є таке. Звичайні підліткові проблеми з навчанням.Алкоголь один раз випив пива в її сина на дн місяць назад. І кума наготувала жирного смаженого,піцу замовила. Мій наївся,і йому стало зле,вирвав не добіг до туалету. Ну це підліток,всяке буває. Вона по молодості чудила сама. Був скандал,бо сина знудило в лежанку собачки,лежанку довелося викинути. Ніби все втряслося,ми навіть жартували потім на цю тему. А тепер ось таке видала,що мій відбився від рук,я його розбалувала і на нормальний подарунок він не заслужив. Не розумію,як так можна віднестися до підлітка,він чекає,рощстроїться,якщо не буде подарунка .
ЛісАпетная• вчера в 14:01
Ответ дляРомашкинная
Хлопець звик отримувати гарні подарунки,він дорослий,ну що можна купити за дві тисячі зараз? Це не гроші. В Макдональдс двічі сходити
А нефиг было рыгать в собачью лежанку
Лялька в колисці• вчера в 14:01
Ответ дляРомашкинная
Как привык так и отвыкнет
ЛісАпетная• вчера в 14:02
Ответ дляЛялька в колисці
Как привык так и отвыкнет
Правильно, Ибо нефиг рыгать в собачью лежанку.
Наша взяла• вчера в 14:07
Ответ дляЧупокабра
Згодна!
Адміністратори, модератори закривають очі на те, що на форумі або пачками пасуться психічно хворі люди, або найняті тролі клепають ось такі недолугі теми. Хочуть відвідуваності, а отримають провал і відтік читачів. Це вже якось занадто. Чи розрахунок на таких же дебільних учасників.
Шановні адміністратори, прошу поваги до своїх читачів.
та вони ТБ тримають тут на зарплаті і ботня рашистська кубло тут розвела, про яку повагу може бути мова...
Міні-бікіні• вчера в 14:07
Ответ дляЧупокабра
Омг! Сьогодні на форумі якийсь чемпіонат з дебільних трольних тем?
И не только сегодня, в какую тему не зайди - срачи и тролли.
озлобились все до невозможности.
Муркошечка• вчера в 14:15
. І кума наготувала жирного смаженого,.... вы такой ЖИИИИИРНЫЙ иролик, капец просто
Муркошечка• вчера в 14:16
Ответ дляРомашкинная
а вы что, мамка-тролиха, подарите?
На_оба_рот• вчера в 14:19
Ответ дляРомашкинная
І які ви дарували йому раніше подарунки, можна дізнатися ?
Не будь КакСвета• вчера в 14:19
Да что ж над вами всеми распыляют? 🤦♀️ Ну как можно так бездарно сочинять. Ну на курсы какие-то походите, что ли.
Бешене сарі• вчера в 14:25
Ответ дляЖінка з перцем
Где его предыдущий айфон?
Вы хотите сказать, что у автора сыначка лох с предыдущим ходить?
Жінка з перцем• вчера в 14:28
Ответ дляБешене сарі
Чувствую, прийдется ему с предыдущим ходить ещё очень долго
Жінка з перцем• вчера в 14:32
Ответ дляЛісАпетная
Теперь автору ещё и новую собачью лежанку прийдется покупать, на 2000 и в Карпаты ехать, и телефон сынуле покупать😕
Обращеница• вчера в 14:46
Ответ дляРомашкинная
Я теж хотіла відпочити,розслабитися,там гарний ресторан в комплексі,мені потрібна пауза
Пацану в 15 лет самое то - Карпаты, спа, ресторан...
Туфли в чешуе• вчера в 15:10
Ответ дляРомашкинная
Тебе сегодня не заплатят
ЖенаАйтишнеГа• вчера в 15:40
Ответ дляЧупокабра
Згодна!
Але реагують швидесенько
Мій пост щодо загострення шизоїдів видалили на ура)