Ромашкинная• вчера в 13:35
Неміряна жадібність. Кума спитала,шо дарувати на НР похреснику
Дитині 15 років,хотів новий айфон.Я запропонувала купити класний браслет з гравіюванням. Кума сказала,що дасть 2 тисячі і щоб ми розпорядилися,як хочемо. Мене ця сума неприємно вразила. Вони небідні люди,завжди дарували техніку,недешеві подарунки і тут така смішна сума. Я делікатно спитала,чого так в цьому році,шо син чекає і звик отримувати гарні подарунки. Кума почала істерику,що мій син невдячний,вчиться жахливо,прогулює і вживає алкоголь. Ну,є таке. Звичайні підліткові проблеми з навчанням.Алкоголь один раз випив пива в її сина на дн місяць назад. І кума наготувала жирного смаженого,піцу замовила. Мій наївся,і йому стало зле,вирвав не добіг до туалету. Ну це підліток,всяке буває. Вона по молодості чудила сама. Був скандал,бо сина знудило в лежанку собачки,лежанку довелося викинути. Ніби все втряслося,ми навіть жартували потім на цю тему. А тепер ось таке видала,що мій відбився від рук,я його розбалувала і на нормальний подарунок він не заслужив. Не розумію,як так можна віднестися до підлітка,він чекає,рощстроїться,якщо не буде подарунка .
Наша взяла• вчера в 13:37
ну я не вірю, що хтось може бути такий незамутньонний, як автор.
беріть 2000 грн і не видєлуйтесь.
Ромашкинная
• вчера в 13:38
Хлопець звик отримувати гарні подарунки,він дорослий,ну що можна купити за дві тисячі зараз? Це не гроші. В Макдональдс двічі сходити
ПриснитсяЖЕ• вчера в 13:38
Ответ дляРомашкинная
А ще можна сходити на три букви
Жінка з перцем• вчера в 13:39
Ответ дляРомашкинная
Ну то самі купіть йому айфон
Най хоч раз• вчера в 13:39
Ответ дляРомашкинная
Та не пусть водяру по скидке в атб купит
Меряю линейкой• вчера в 13:40
Ответ дляРомашкинная
Так доложите тыш 50 и за 52 тысячи купите то что он привык получать
Засомневаю• вчера в 13:40
Ответ дляРомашкинная
Як раз на три букви для алкаша
Ромашкинная
• вчера в 13:41
Він не алкаш,дитині15 років. Нащо таке писати.Видно,що самі привикли і живуть з алкашами
Сорока-ворона• вчера в 13:41
Наша кума без напоминаний сразу купила Порш панамера крестнику-дитятке. А то телефон, браслет - вообще что-то на нищенском.
Шмоточницаца• вчера в 13:42
Ответ дляРомашкинная
Що Ви плануєте подарувати сину?
ОбережнаЯ• вчера в 13:42
Не поняла, чья «Неміряна жадібність»? Вы о себе так написали, автор?
Ромашкинная
• вчера в 13:42
Ответ дляШмоточницаца
Що Ви плануєте подарувати сину?
Ми їдемо в Карпати
Сорока-ворона• вчера в 13:43
Ответ дляРомашкинная
Ми їдемо в Карпати
Їдемо в Карпати
З синАчкАй бухати
Ромашкинная
• вчера в 13:43
Ответ дляШмоточницаца
А син?
Вдвох з сином,там комплекс з басейном,спа,лижі
Жінка з перцем• вчера в 13:43
Ответ дляРомашкинная
Где его предыдущий айфон?
Ромашкинная
• вчера в 13:44
Ответ дляСорока-ворона
Їдемо в Карпати
З синАчкАй бухати
Удалено администрацией...
Папобус• вчера в 13:45
Ответ дляРомашкинная
Если вам 2к грн не деньги, доложите больше, как ваш сын и привык! А вы нахалка, у вас еще и язык повернулся куме что-то говорить. Я бы вообще после такой наглости перестала бы с Вами общаться в принципе. Были возможности у кумы, давала больше. Считает что ваш сынАчка не заслужил и дает меньше, берите что дают и не ведите себя некрасиво! Вопросы она еще задает, почему так))))
Шмоточницаца• вчера в 13:45
Ответ дляРомашкинная
Відміняйте і купіть дитині айфон. Навіщо йому ті Карпати?
ЧорноброваЯ• вчера в 13:45
Бідний хлопчик: батьки - ніщєброди, не можуть купити або хоча б докласти на айфон
Ромашкинная
• вчера в 13:45
Ответ дляПапобус
Як ви смієте таке писати,ви не знаєте нічого про нас!
3@йk@• вчера в 13:45
Адміни, ну серйозно, невже ви так не поважаєте власну аудиторію, що ось такі недолугі автори працюють?