Нашли в капусте• 25 августа 2023
Кто там готовит за пять минут
Раздела курицу, отбила отбивные, подарила картошку и это у меня заняло часа полтора. И я без задних ног.
А ещё сырники и котлеты жарить.
Боневтікла• 25 августа 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
’Картопля в кожурі жарена/=7 хв ’ сиру вживаете?
Ні, відварна або смажена , обмила зранку і ваечері на сковорідку
Черговий по кухні• 25 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
І у працюючих жінок чоловіки теж нічого не роблять, сіли за накритий стіл, поїли, встали і пішли? Я б розлучилась тоді, це знущання.
У мене всі готують, і діти підлітки теж. Але всі швидше попаються.
Кидстаффовна• 25 августа 2023
Тому що ви не вмієте організувати процеси, ось і все.
Зробили сирники, тобто розімняли сир, додали борошно чи крохмаль, скатали довгі валики, розрізали на сирники, виклали на пергамент, поставили пектись. Паралельно взяли будь-які ягоди, фрукти і швиденько зробили смузі до сирників або заморожені ягоди приварили з цукром (швидке варення на сковорідці). Це реально хвилини 3. Поки сирники печуться, розробили курку, це 10-15 хвилин, в залежності від вашого уміння, гостроти ваших ножів. Далі відсортували всі частини. Відбивні не обовʼязково лупашити, достатньо перекласти цибулею або залити соєвим соусом або за прибувати в сироватці, або в мінеральній воді, або в будь-якому ягідному пюре і - відклали в холодильник. Це на завтра, на сніданок). На їхнє ідеальне приготування у вас піде завтра 5-7 хвилин. Гарнір - салат або, наприклад, вівсянка чи паста це ті самі 7 хвилин. Процеси паралельні. З курки поставили варити бульон. Кинули туди нарізану морквину, цибулину, що там ще маєте. Частину бульйону заморозили потім, до речі. Для різотто.
Це у вас зайняло 15-20 хвилин і ви вже зекономили час на приготування завтра і ще колись, коли різотто будете готувати).
Отже, поки курку ви розробляли, сирники спеклись. Дістали сирники, виклали на тарілку, додали ваше смузі, швидке варення, просто сметану і вечеря готова. Якщо конче необхідно мʼяса, ви його замаринували ще вранці і на сковорідці воно готове за 5-7 хвилин. Або в обід потерли картоплю, шкірочка ще молода, її ще можна не чистити, порізали на шматочки, замаринували у травках, кинули пектися з шматочками м’яса у духовку перед сирниками, тоді сирники не робите. Поки печеться картопля з м’ясом, робите салат або вже маєте запечену молдавську аджику наприклад. Яка печеться годину, а її підготовка до - це просто помити не ріжучи перці та баклажани, а після - це холодними зняти шкірку з перців (а вона ідеально знімається) і все блендернути+сіль, перець, оливкова олія.
І так далі.
Грамотне меню, грамотна закупівля продуктів, грамотно організовані процеси. І приготування будь яких страв дійсно не буде забирати у вас багато часу. Приготування повноцінного сніданку для дитини з обмеження по вуглеводах, підлітка, який їсть все підряд, чоловіка вегетаріанця та себе самої у мене займає 10 хвилин. Але цим 10 хвилинам передують процеси підготовки, розумна логістика. Спочатку це підбира трошки часу, хоча і в задоволення, а потім ви уже добре знаючи, що у вас є, чого нема, знаю що логістику ваших закупівель, елементарно і швидко готуєте заплановані страви.
І так далі.
Нашли в капусте
• 25 августа 2023
Ответ дляДиверсификация
А зачем столько еды сразу? Вы это планируете за один ужин съесть?
На завтра еще
Скіфська пектораль• 25 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
я теж готую і в цьому розуміюсь,але поки закипить вода,то за 7 хв картопля буде тільки гаряча,а не готова.
ОбережнаЯ• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Довго робите, я б за півгодини це і плюс відбивні приготувала вже )))
явно у неї одна пательня, тому і довго.
Боневтікла• 25 августа 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
На олії посмажила дольками раз два 5-7 хв
І бульон вже готовий за цей час
Скіфська пектораль• 25 августа 2023
Ответ дляКидстаффовна
І так далі.
видно руку майстра.
КошкинДом• 25 августа 2023
Ответ дляНашли в капусте
А, ещё бульон поставила варить
И?
Вы как-то принимаете в этом участие?
Огонь затухает и надо это контролировать?
Я ставлю бульон и иду в Ашан за покупками. А так да, устаю безумно: гороховый суп варю 12 часов. ’Это вам не что-либо как...’
Вы как-то принимаете в этом участие?
Скіфська пектораль• 25 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
І бульон вже готовий за цей час
ви писали не тільки про смажену,а і про варену картоплю.
то я вам про варену,а ви мені про печену аби бути правою)))
Оце так цабе• 25 августа 2023
Ответ дляБентливуман
Капєц
Все смажене
Витяжка хоч нормальна? Чи сморід всюди?
Все смажене
Витяжка хоч нормальна? Чи сморід всюди?
У вас обычно чад на кухне?)
Оце так цабе• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вы из серии борщ за 15 минут?)
Боневтікла• 25 августа 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Ну я про те, що все свіже в мене щовечора і максимум 10-15 хвилин
Метровий сантиметр• 25 августа 2023
Из моего быстрого: куриные отбивные (только я не отбиваю) и картошка толченка. Пока вода закипает, обычно уже на раз порцию нажарила, пока доваривается картошка - салат готов. Не 5 минут, но до 30 минут все
Оце так цабе• 25 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
Коли мій чоловік у відряджені - у мене рай земний, заїла ця готовка. Хоч я і домогосподарка, тому мовчки працюю на кухні, але це чортова купа роботи, якщо ще й на роботу ходити - це нереально.
Представьте, а многие работают и дома всегда порядок и пожрать вкусно есть.
Боневтікла• 25 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Вы из серии борщ за 15 минут?)
М’ясо зварене зарані, закипіло + торчин зарравка і картопля
Реально 15 хв свіжий борщик ммммм сметанку ще
Таке теж роблю ввечері
Луковая• 25 августа 2023
Ответ дляКидстаффовна
І так далі.
Это талант)
То что вы написали не смогут реализовать 99% женщин по куче причин
Диверсификация• 25 августа 2023
Ответ дляНашли в капусте
На завтра еще
Ну так, если вы наготавливаете за раз на несколько дней, чего удивляться, что устали? Я так не делаю, мне легче приготовить на раз немного еды, чем убиться раз в неделю, а потом есть несвежее.
Оце так цабе• 25 августа 2023
Ответ дляЗадолбулька
У моей свекрови всегда смрад на кухне и много гари, а у меня всегда пахнет)
На то она и свекруха) ненавистная))
Раздражевская• 25 августа 2023
Я зварила гречку,запекла філе мерлузи і зробила салат з помідорів і огірків.Робота моя хв 15,все інше духовка.Півтори години я на готовку і за 2 дні не трачу.
Непозбувна Бентега• 25 августа 2023
Ответ дляКошкинДом
Я иногда пишу про 5 минут, но это сделал и поставил в духовку/на плиту
Например чевапчичи с кашей.
Чевапчичи на сковородку
Гречку залила водой, поставила на плиту.
Перевернула чевапчичи
Достала томатную пасту (любую другую заготовку)
Закипела каша, посолила, убавила огонь, накрыла крышкой
Помыла и нарезала овощи
Залила чевапчичи томатной пастой, приправы, поставила в духовку
Положила масло в кашу
Реально 5 минут
Пошла в душ или на советчицу
Через 15 минут тарелки с едой на столе.
Сырники - 15 минут от достала творог из холодильника, до ’идите кушать’
*спам
Например чевапчичи с кашей.
Чевапчичи на сковородку
Перевернула чевапчичи
Помыла и нарезала овощи
Положила масло в кашу
Реально 5 минут
Пошла в душ или на советчицу
Через 15 минут тарелки с едой на столе.
*спам
Одна сковорода сырников, поверю. Больше нет. Иначе они тогда у вас сырые. Специально как-то засекала.
Оце так цабе• 25 августа 2023
Ответ дляВ курсі діла
тю. так за 5 хвилин готують пельмені чи щось з галі балуваної. а не все з нуля як ви
Это слишком долго. У многих тут дети с трех лет варят суп, второе готовят, убирают и встречают мать на пороге.
Оце так цабе• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
1) помити картоплю порізати, поперчити і посолити, кинути на деко в духовку - 5 хв максимум.
2) курицю помити, розділити на частити - 5 хв це якщо супер повільно все робити і перший раз
3) порізати філе і відбити, помідор + сир і поставити в духовку - 7 хв.
Я просто реально не розумію як так півтори години? за півтори години я в і сирники зробила, і налисники, і плов ще приготувала і котлети посмажила. І в кухні прибрала ))))
Ну вы мега) шо ещё сказать)
Оце так цабе• 25 августа 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Боже, яка ви непомітлива. Секс хоч помічаєте , як проходить? Чи ви скора у всьому?)))
Якій такій оргазм?)
Оце так цабе• 25 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
Я і без великих грошей готую корисніші, смачніші і цікавіші страви, ніж гора смаженого. А коли велика кухня з купою техніки, інструментів і ще і багато грошей, то точно є де розгулятись, а не тупо пожарити все. Ок, припустимо, запаху небагато, але коли всі страви смажені, то це просто несмачно і важко.
Вам важко, то лікування потрібно.
Оце так цабе• 25 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
Чотири смажених страви ніколи не готувала, навіщо?
Щоб було)