Чижик Пижик• 25 августа 2023
Ви відпочиваєте двічі в одному і тому ж місці ?
Завжди попадаємо на хороших власників , які пропонуюють знижку на наступний рік. Але я ще ніколи не поверталася двічі, хочеться чогось нового. Як у вас?
Результат:
вже голосів:
55 (59.78%)
Повертаюся
30 (32.61%)
Ні
7 (7.61%)
Результат
Джага-джага• 25 августа 2023
Ми раніше відпочивали два рази на рік, взимку в Египті в одному і тому ж готелі, а влітку в нас був тріп по різних країнах. Яке ж було чудове довоєнне життя (
Khmelnichanka• 25 августа 2023
Курорт може повторюватись, а готель - навряд чи. Та і курорти раніше переважно обирала нові.
Одні думки• 25 августа 2023
Частенько я говорю ’ооо, как тут хорошо, надо будет приехать ещё’, но так никуда ещё второй раз не приехала)))
ВыФсеВрете• 25 августа 2023
а чому ні, якщо все влаштовує? якось при першій поїздці на чорне море з дитиною у нас обирали з різних варіантів, зупинились на одному, все влаштувало, на наступний рік щоб не витрачати знов час на пошуки і невідомість забронювали те саме місце, бо чудово розуміли на що там очікувати
ЖивунаБагамах• 25 августа 2023
Да, уже лет 7-8 на несколько дней приезжаем в Одессу в одно и тоже место
Чижик Пижик
• 25 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Бо хочеться постійно бачити щось нове
ВыФсеВрете• 25 августа 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Бо хочеться постійно бачити щось нове
так для чого тоді взагалі це запитання? дивна якась.
Захекалася читать• 25 августа 2023
Карпати Буковель щороку різні садиби
А от санаторії по 15 років одні й ті ж
Ну після Криму на Одесу і Карпати перейшли
А от санаторії по 15 років одні й ті ж
Мрію про космос• 25 августа 2023
Ответ дляОдні думки
Точно как я! В мире слишком много всего разного и интересного, чтоб ездить годами в одно и тоже место.
halla-d95e• 25 августа 2023
У мене є (було) улюблене місце, куди повертаюсь знову і знову. Дуже хочу туди. А поки що - буваю в інших місцях і надіюся на зустріч з ним.
Чижик Пижик
• 25 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Цікаво як в інших
АнтиТроль• 25 августа 2023
Ну от ми зараз в готелі під Мукачево. Гарний готельчик. Але ж ми їдемо не в готелі сидіти... Подивились практично все цікаве навколо. Наче і хочеться повернутись, але що дивитись?
ВыФсеВрете• 25 августа 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Цікаво як в інших
а нащо вам інші? у всіх по різному? коли без дітей їздили то різні місця, а коли з малими дітьми і дуже рідко відпочинок, то не хочеться ризикувати, то вже їдеш в перевірене місце і все
Чижик Пижик
• 25 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Хм ..двічі? 4 рази поспіль відпочивали в Очакові))
Що там робити стільки разів?
В курсі діла• 26 августа 2023
Країна так(Хорватія), міста і пляжі інші.Хочеться нових емоцій і вражень від нових місць, але ми відпочиваємо раз в рік, по Європі
Вишиванка• 26 августа 2023
Если дело касается недалёких и быстрых поездок, на выходных по своей или соседней области - да.
А настоящий отпуск - хочется увидеть как можно больше новых мест, ещё ни разу не возвращалась.
Ну для меня достижение отпуска - это сколько километров намотано по новым неизведанным локациям, если бы предпочитала тюленить на пляже, наверное с удовольствием приезжала бы в знакомое комфортное место.
Ушла и Пришла• 26 августа 2023
Ответ дляОдні думки
Аналогично. Каждый раз появляется что то новое