Завжди недо...• 25 августа 2023

Мудрі мої порадниці, я знаю ви мене зупините

Сьогодні чоловіка др. 39. Ми разом 19років. 3дітей . Старша вже вчиться...
От Сьогодні поїхав святкувати. Він взагалі не п´є. Ну максимум раз два в рік. На своє др в тому числі. Поїхав з колегами, домовились вдома в неділю, з сім´єю.
Виїхали в кафе на озері. Там 4 продавці (жінки замужні) і 4 чоловіки майстри, ну і він.
Поїхали в 6 вечора.
Спиніть мене шоб я зараз не наярювала, дала людині відпочити. Він реально хороший чоловік, ніколи ні в чому не помічала, завжди додому вчасно, завжди на звязку, ніяких претензій.
Але ж мене гризе.. чого так довго , шо там можна робити, і тд
Якось так і живу• 25 августа 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Ну різні бувають обставини? Наприклад старша донька пр їде в неділю
Я сьогодні на роботі до 8 вечора
Менші з бабусею в карпатах- завтра повертаються
Саме сьогодні сімейне святкування зручно, правда?
Ну и? Почему Вы не рядом с мужем? Даже детьми не прикрыться. Он Вас не звал, правда?

Якось так і живу• 25 августа 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Ну не смішіть
Прямо всі ходять до своїх чоловіків на роботу?
Я вже 5 роботу за життя поміняла
І на жодній! Не святкували парами
Так Вам на работу никто и не говорит идти. В кафе у озера. На День рождения собственного мужа.
Невгамовна шахиня• 25 августа 2023
А в чём проблема позвонить и узнать, всё ли в порядке и приблизительно когда будет?
Без наездов, просто показать, что Вы о нём думаете.😌
Сама не знаю• 26 августа 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Колектив, це колектив. При чому тут супруги на колективі. Я такої дурі зроду не бачила.
Якось так і живу• 26 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
Якої дурі? Коли дружина разом з чоловіком святкує його День народження?
Я Вас, може, здивую, але чоловіки з жінками ще й Новий рік разом святкують, незалежно від інших гостей. А не з колєгами в Новорічну ніч, а з дружиною 2 січня)))