Як же та бляшанка задовбала
Светланка_Ланка• 25 августа 2023
Ответ дляtarveldy
В мене воно під вікном реве
моя маламутка виє завжди разом з сиреною. і ніяк її не вмовиш цього не робити.
Светланка_Ланка• 26 августа 2023
Ответ дляНина____
Ужас как это?
тобто як це? сідає на попу, піднімає морду догори і виє як вовк. маламути не вміють гавкати, вони тільки виють, як і всі лайкоїди.
ми у приватному будинку,собака у дворі, сусідам не заважає. навпаки - сусіди кажуть, що завдяки Берті знають, коли тривога.
Ответ дляСветланка_Ланка
Сочувствую Вам, бедный пёс. У меня бульдог и ему всё до лампочки: тревоги, взрывы, шахеды, ракеты
Светланка_Ланка• 26 августа 2023
Ответ дляНина____
це чудово, він не стресує.
Несу свiт на...• 26 августа 2023
Ответ дляМанула
Я поки помітила правильний хрестик ледь палець не зломала, зовсім очі вже сплять.