Залізний занавіс• 26 августа 2023
Я скоро чокнусь
Сьогодні я прокинулась з єдиною думкою, як я заї....сь. Живемо в прифронтовій, працює один чоловік, дуже важко працює. Зп невелика, але на їжу і комунальні послуги поки вистачає. Я з дитиною вже шостий рік сиджу вдома, встигла трохи попрацювати, потім карантин, війна. Зараз майже нічого не працює, останні місяці почали обстрілювати наше селище з с300, дуже страшно, сидимо постійно вдома. Поряд з нами живе ще старенька бабуся чоловіка, яка майже не рухається. І от всим потрібна від мене увага, син ходить за мною хвостиком, бабуся, яка то на телевізорі наклацає щось, або треба подати їй води, або посадити на горшок, або ще щось. Паралельно в нас приватний будинок, два городи, кури і качки, роботи море. Я іноді заходжу сюди на пів годинки, оце мій відпочинок за день. Мені лише 33 роки, а я вже втомилась від усього. Дивлюсь знайомі хто в Карпати, хто в Одесу, а ми просто в місто не можемо поїхати...
І нікому не пожалієшся, всім зараз важко. Зараз буду вставати, консервація, потім прибирання в хаті, прання, їсти приготувати і так день пролетів і дай Бог, щоб тихо було
Тишком_нишком• 26 августа 2023
Ну що вам сказати?
Терпіти?
Тікати?
Все не то.
Шукайте собі радості в житті
Терпіти?
Тікати?
Все не то.
Шукайте собі радості в житті
Наивная Хо• 26 августа 2023
А что ваш муж говорит о дальнейшей перспективе жизни в прифронтовом, обстреливаемом селе?
Поліпривіт всім• 26 августа 2023
я вам сочувствую... что это такое знала только месяц, под взрывы ложишься и просыпаешься.. и то, начинала кукуха ехать.. как вы морально все выдерживаете - не представляю
Залізний занавіс
• 26 августа 2023
Ответ дляНаивная Хо
Поки наші тримають оборону ми будемо вдома, а так доведеться знову виїжджати
Залізний занавіс
• 26 августа 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Страшно, але ми вже звикли
Наивная Хо• 26 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Мои родственники так в Авдеевке сидели, но уже выехали, слава Богу.
Залізний занавіс
• 26 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ну що вам сказати?
Терпіти?
Тікати?
Все не то.
Шукайте собі радості в житті
Терпіти?
Тікати?
Все не то.
Шукайте собі радості в житті
Я незнаю, мені хочеться трохи відпочити, кудись поїхати. Ми хоч раз, але кожного літа їздили на море, в нас воно недалеко. То я там ніби оживала, хотілось жити
Тишком_нишком• 26 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Страшно, але ми вже звикли
Знаєте, моя люба.
Мене різонуло око слова.
Працює один чоловік дуже тяжко. (Сірьжа маладец Сірьожу не трогаєм)
І тут ви (та що не працює) два будинки, два городи, дитина, кури, качки і лежача бабця.
Вам потрібно терміново переглянути ставлення до себе .
Мене різонуло око слова.
Тишком_нишком• 26 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
А бабця?
Залізний занавіс
• 26 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
Знаєте, моя люба.
Мене різонуло око слова.
Він з роботи приходить, допомагає.
Куда_бежать• 26 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
Але оті городи і качки зведуть вас в могилу
Ці городи людей годують. Бо буває таке, що і гроші є, а купити немає чого
Залізний занавіс
• 26 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
А бабця?
Бабусю перевезли до нас як війна почалась, вона в іншому селі жила, там дуже близько від фронту ми трохи далі
Тишком_нишком• 26 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Нє ну ви на море а бабцю куди?
Залізний занавіс
• 26 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
Нє ну ви на море а бабцю куди?
Так моря немає
Тишком_нишком• 26 августа 2023
Ответ дляКуда_бежать
Та я не проти городів!
То і треба щоб автор не лправдувалась чого не працює а казала з гордо піднятою головою
В мене маленький сімейний фермерський бізнес.
Я про те що якось вона зннцінює свою роботу
Тишком_нишком• 26 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Так моря немає
Чого? Це якось технічно складно?
Чи нема на кого хати кинути?
Поліпривіт всім• 26 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
Та я не проти городів!
это точно, физически тяжелая работа, заползаешь домой когда уже глубокая ночь и тебя съели все комары
Щось не спиться• 26 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Страшно, але ми вже звикли
Категорично направили на позиція , життя проходить , поки ви під обстрілами і нічого кращого не буде
Куда_бежать• 26 августа 2023
Я бачу вихід такий - вам треба відпочити, перервати ланцюжок вашого цілодобового одноманітного.....
Чоловік має вас підтримати, як би і йому важко не було. Бо ще є дитина.
Він бере відпустку хоч на тиждень. Сидить з бабусею і городами дома,а ви з дитиною кудись їдете. І не обов´язково дорого і далеко, але їдете.
В іншому випадку ви просто чокнетеся
Шкварочка• 26 августа 2023
От що буде якщо ви здастеся ??
Ось я себе таким настроєм довела до лікарні ну повалялась 2 тижні там а толку?
Кака била кака єсть.
Психіатр виписав лікування додому щось не дуже діє.
Життя таке , приймай його яким є і шуруй шось робити або валяйся плач але всеодно пошуруєш робити що треба…
Тому не доводьте себе.
Я була раз на морі у житті, дитина моя на морі не була ні разу .
І навіть якби ми поїхали зараз то мені легше би не стало хіба заради дитини.
Кака била кака єсть.
Тому не доводьте себе.
Весёлая морковка• 26 августа 2023
Радуйтесь, что у вас активная жизнь и нет депрессии
Многие сейчас просто лежат пластом
Шкварочка• 26 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Многие сейчас просто лежат пластом
Да , и не легко выйти с такого состояния.
Лежала в больнице видела что это такое …
Шкварочка• 26 августа 2023
Ответ дляКуда_бежать
В іншому випадку ви просто чокнетеся
За які шиши простітє якщо зп мала?
personality• 26 августа 2023
Автор, я вам дуже дуже дуже співчуваю. Не знаю чи допоможе вам це. Бажаю вам сил і терпіння.
Я знаю що це дуже по дитячому, але інколи варто просто перетерпіти і перечекати.
Тримайтеся, все буде добре рано чи пізно. Скоро зима, постарайтесь тішитися останніми літніми днями
Куда_бежать• 26 августа 2023
Ответ дляШкварочка
За які шиши простітє якщо зп мала?
Прощаю. За ті, яких у автора вистачає на життя і харчування.
Ще раз - не потрібно їхати на Мальдіви.
Можна організувати відпочинок і по іншому.
Головне правильно розставити пріоритети.
І прийняти для себе рішення, або ж відпочити і набратися сил ,або ж просто насолоджуватися у 30 років барвистим своїм існуванням між картоплю´ і бабиним горошком під обстрілами та ще й з дитиною.
Вибір взагалі є завжди.
Ще раз - не потрібно їхати на Мальдіви.
Вибір взагалі є завжди.
Поліпривіт всім• 26 августа 2023
Ответ дляКуда_бежать
Ще раз - не потрібно їхати на Мальдіви.
Вибір взагалі є завжди.
Ще раз - не потрібно їхати на Мальдіви.
Вибір взагалі є завжди.
вы такая интересная...
внимательно почитали реальность автора?
Шкварочка• 26 августа 2023
Ответ дляКуда_бежать
Ще раз - не потрібно їхати на Мальдіви.
Вибір взагалі є завжди.
Ще раз - не потрібно їхати на Мальдіви.
Вибір взагалі є завжди.
На місяць їжі ком послуги їм вистачає поки що а не на два тижня відпочинку на морі.