24 авг в 17:37
Ердоган заявив, що ніколи не визнає приєднання Криму до РФ і завжди підтримуватиме територіальну цілісність України.
"Туреччина не визнає анексію Криму і з самого першого дня рішуче відстоює нелегітимність цього кроку. Ми також зберігаємо свою позицію на підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Ми заявляємо про те, що Крим є частиною України, на всіх майданчиках, особливо в Організації Об´єднаних Націй. Забезпечення безпеки та благополуччя наших співвітчизників, одного з корінних народів Криму - кримських татар, також є одним із наших пріоритетів" — зазначив турецький лідер.А в БНР скандал)
bespe4na_mavpa• 26 августа 2023
Ответ дляAlisaMom
Будет чем-то отличатся от предыдущей волны ?
Только тем, что больше бегающих и глубже прятающихся
Ответ длячир
Мобілізація: в Україні скоріше за все буде додатковий призов, – Секретар РНБО Данілов.
* детей Данилова не касается судя по всему.
Сколько уже этих призывов, они по-моему идут и идут
Что они подразумевают под дополнительным? Всех подряд мужчин забирать?
Вчера был прилет в Перевальное
Точно военная цель
❗️У Сімферопольському районі ’приліт’ по окупантах, є загиблі та багато поранених - соцмережі
’прилетіло’ по селу Перевальне (Сімферопольський р-н). Зазначено, що там дислокується 126-та окрема гвардійська бригада берегової оборони ЧФ.
По карте точка
Интересно Чем, вот очень интересно чем наши достают так.
По Мысу и с-400 писали что это наша корабельная Нептун, которую модифицировали по наземным целям.
Про прямо ’ звильнення ’. не знаю всего, но Крым сейчас очень под огневым поражением Всу. Это год назад представить было трудно
Точно военная цель
По карте точка
Ответ дляMd.Inna
Що заберуть більше ніж зараз забирають... звісно окрім кварталівців, депутатів та синАчек данилова, які виїхали в США перед війною..
Ну тобто данілов буде розмірковувати перед екраном що Крим будемо звільняти військовим шляхом, але його діти точно не будуть це робити під кулями в окопах як і діти тих хто зараз розкрадає бюджети армії
Ответ дляLudaSHS
Вчера был прилет в Перевальное
Точно военная цель
По карте точка
Точно военная цель
По карте точка
Я думала дронами. Про ракети ніде не бачила
Ответ дляДаксо
Та то по раша змі пишуть, що ’унічтожилі всєх нацистов’, а про такий нюанс змовчали :) звідки матрьохам знати - методика то стара
Так про удар Нептуна, или что там за наша ракета. а потом высадку у Маяка все писали, и видео, как наши разведчики с човна снимали, было, это мировые Сми писали тоже