reb-bekka• 26 августа 2023

Звільнення Криму не за горами, - Буданов

24 авг в 17:37
Ердоган заявив, що ніколи не визнає приєднання Криму до РФ і завжди підтримуватиме територіальну цілісність України.

"Туреччина не визнає анексію Криму і з самого першого дня рішуче відстоює нелегітимність цього кроку. Ми також зберігаємо свою позицію на підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Ми заявляємо про те, що Крим є частиною України, на всіх майданчиках, особливо в Організації Об´єднаних Націй. Забезпечення безпеки та благополуччя наших співвітчизників, одного з корінних народів Криму - кримських татар, також є одним із наших пріоритетів" — зазначив турецький лідер.А в БНР скандал)
Boldina• 26 августа 2023
2-3 недели?
автор reb-bekka • 26 августа 2023
Ответ дляBoldina
2-3 недели?
Киев за 3 дня?
чаревна• 26 августа 2023
Снять с неё автономию и сделать Крымской областью Украины.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
чир• 26 августа 2023
Мобілізація: в Україні скоріше за все буде додатковий призов, – Секретар РНБО Данілов.

* детей Данилова не касается судя по всему.
AlisaMom• 26 августа 2023
Ответ длячир

Будет чем-то отличатся от предыдущей волны ?
Seehund• 26 августа 2023
Ещё можно успеть до конца августа.
bespe4na_mavpa• 26 августа 2023
Ответ дляAlisaMom
Только тем, что больше бегающих и глубже прятающихся
ёжовые рукавицы• 26 августа 2023
Як цей п...ж вже достав.
Md.Inna• 26 августа 2023
Ответ длячир

Сколько уже этих призывов, они по-моему идут и идут
Что они подразумевают под дополнительным? Всех подряд мужчин забирать?
LudaSHS• 26 августа 2023
Вчера был прилет в Перевальное
Точно военная цель

❗️У Сімферопольському районі ’приліт’ по окупантах, є загиблі та багато поранених - соцмережі

’прилетіло’ по селу Перевальне (Сімферопольський р-н). Зазначено, що там дислокується 126-та окрема гвардійська бригада берегової оборони ЧФ.

По карте точка
Интересно Чем, вот очень интересно чем наши достают так.
По Мысу и с-400 писали что это наша корабельная Нептун, которую модифицировали по наземным целям.
Про прямо ’ звильнення ’. не знаю всего, но Крым сейчас очень под огневым поражением Всу. Это год назад представить было трудно
Jave• 26 августа 2023
Ответ дляMd.Inna
Що заберуть більше ніж зараз забирають... звісно окрім кварталівців, депутатів та синАчек данилова, які виїхали в США перед війною..
Ну тобто данілов буде розмірковувати перед екраном що Крим будемо звільняти військовим шляхом, але його діти точно не будуть це робити під кулями в окопах як і діти тих хто зараз розкрадає бюджети армії
Даксо• 26 августа 2023
Матрьохи заскулили - хороший знак :)
Filomena• 26 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Вчера был прилет в Перевальное
Точно военная цель

По карте точка
Я думала дронами. Про ракети ніде не бачила
Jave• 26 августа 2023
Ответ дляДаксо
Матрьохи заскулили - хороший знак :)
Я так розумію ви вже в тцк пішли і пишете з фронту ? Там потрібні медсестри, повара та ін неважкі роботи виконувати
Filomena• 26 августа 2023
Авто, а почати за здравіє та закінчити за упокій- це щоб кокошницям було де розгулятися чи як?
Даксо• 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Ракетами 😉
appareils• 26 августа 2023
Только подумала, шота давно Буданова не слышно)))). Ну на кого это рассчитано? На дурачков или уровень патриотизма в обществе сильно просел?
Filomena• 26 августа 2023
Ответ дляJave
Ви з окопу пишите?
Даксо• 26 августа 2023
Ответ дляJave
Старайся краще - рубль не заробите :)
Jave• 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Ви з окопу пишите?
Ви, до речі розібралися в різниці процесами ’читати’ і ’думати’? Бачу поки що не сильно
LudaSHS• 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Про 126? Может
Там раша сми писали ночью они ’ уничтожили 42 бпла’ , всех всех.

По нептуну https://news.liga.net/amp/politics/news/v-krymu-s-...
Jave• 26 августа 2023
Ответ дляДаксо
Старайся краще - рубль не заробите :)
То як чому не на фронті? Окрім того що матрьошки скрізь і ви на порадниці фронт тримаєте, то чому не на фронті?
Filomena• 26 августа 2023
Ответ дляJave
Боже упасі в ваших проблемах розбиратися. Для здорових людей це шкідливо.
То може поясните чому з дивану інших в окоп посилаєте?
LudaSHS• 26 августа 2023
Ответ дляappareils
Как неслышно
А кто в Крыму высаживался. https://24tv.ua/ru/vysadka-gur-v-krymu-24-avgusta-...
Даксо• 26 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Как неслышно
Та то по раша змі пишуть, що ’унічтожилі всєх нацистов’, а про такий нюанс змовчали :) звідки матрьохам знати - методика то стара
neortoju• 26 августа 2023
Ответ дляДаксо
Матрьохи заскулили - хороший знак :)
100%. С утра одно нагнетание, надо расшатать народ. Я уже привыкла, что методички волнами идут.
Даксо• 26 августа 2023
Ответ дляneortoju
Та знову шарманку на одне і те ж. Хоть би щось нове придумали у світлі останній подій
LudaSHS• 26 августа 2023
Ответ дляДаксо
Так про удар Нептуна, или что там за наша ракета. а потом высадку у Маяка все писали, и видео, как наши разведчики с човна снимали, было, это мировые Сми писали тоже
Filomena• 26 августа 2023
Блін, а я про русічив зранку начиталась. Нацисти кончені. Зайшла, а тут знову русокультуру обговорюють.
Повний дисонанс.
автор reb-bekka • 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Нее начали за здравие-кончили на лицо.Пусть матрьохи побесятся)