У подруги проблемы с сосудами плюс розацеа. Говорит раз в полгода делает капельницы, что это могут быть за капельницы?
PodolyankaUA• 26 августа 2023
Лікування призначається до конкретного захворювання. Тому що то за препарат неможливо вгадати.
Візьмемо популярний діагнгоз дисциркуляторна енцефалопатія. Призначають препарати - з категорії ноотропні та психостимулювальні, препарат мельдонію, препарат який покращує мозковий метаболізм і кровозабезпечення головного мозку. Асортимент препаратів великий, тому невролог підбирає препарат, який найбільше буде підходити конкретній людині.
Ответ дляPodolyankaUA
А как называется врач который может эти капельницы назначить?
PodolyankaUA• 26 августа 2023
Ответ длядивчинка
Невропатолог, якщо це пов´язано з судинами шиї і голови.
Що стосується дисциркуляторної енцефалопатії, для встановлення діагнозу невропатологом, окрім УЗД судин шиї і голови, ще на основі заключення МРТ головного мозку (коли є ознаки церебральної мікроаггіопатії на МРТ, або ще пишуть в заключенні МРТ - вогнища судинного генезу або вогнища дисциркуляції).
Ответ дляPodolyankaUA
Дякую
Светлячок-Боняха• 26 августа 2023
Ответ дляPodolyankaUA
А Вы врач?
PodolyankaUA• 26 августа 2023
Ответ дляСветлячок-Боняха
А Вы врач?
Ні. Невролог мій основний лікар, до якого звертаюся. Шукаю в інтернеті необхідну інформацію.
PodolyankaUA• 26 августа 2023
Ответ длядивчинка
Якщо є показання сімейний лікар може надати направлення на денний стаціонар невролгічного профілю. Але до цього потрібна консультація невролога, який встановить діагноз і напише у рекомендаціях, що потрібне лікування на денному стаціонарі.