Дівчата, підкажіть будь ласка яка буде краще люстра не можу вищначитись для кімнати та кухні. Завчасно дякую.
Allein74999• 26 августа 2023
Это уже давно все вышло из тренда. Но если прям только из этих - вторая кухня, 1и 3 можно в комнату
Ответ дляElenaMari
Автор мы вообще взяли под потолок плафонами, в детскую цельный плафон разноцветный, красота повытирал чисто, а нам 5 плафонов но под потолок, не такие как у вас на фото, открытые плафоны мне не нравятся там пыли уймо скапливается
Можна фото ваших світильників будь-ласка?
Ответ дляSunny772
Тоді могли б Ви порадити, що подивитись саме або в якому напрямку подиситись з приводу світильників?
В мене сьогодні був день ледащо, провалялася і дивилася огляди на ютуб по тенденціям в інтер´єрі. Якщо коротко, то в тренді стиль ар-деко. Вибір є, дивіться по своєму бюджету. Мені особливо подобаються кришталеві світильники в сучасній інтерпретації.