Закуйовджена життям• 26 августа 2023
Я одна не купую собі тортики, печиво, цукерки, морозиво?
Просто не люблю солодке. І взагалі не розбираюся в тортах і в усьому.
Купую щось тільки сину і то це таке щось тіпа шоколадка, баунті.
Я не розумію коли смачний торт, а коли ні )))
Околовита• 26 августа 2023
Ну логічно,що якщо я не люблю і не вживаю молоко,то я його і не купую?
Чижик Пижик• 26 августа 2023
Я наоборот обожаю
Люблю только качественное все
Если это тортик, то из хорошей кондитерки, либо домашний
Люблю только качественное все
Анонимарик• 26 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Я тоже не люблю, но разбираюсь
Аналогично
Я не сладкоежка с детства,но разбираюсь вкусно или нет
Я не в теме• 26 августа 2023
Не одна. Я только мороженное, и то из миндального. Люблю сладкое, но не покупаю, чтобы не есть и не поправляться.
Шальная коклетка• 26 августа 2023
Ні,ви не одна,звичайно. Може вам в дитинстві не давали зовсім солодкого. В нас така сестра чоловіка,вона любить м´ясо,а мені краще празький тортик або наполеон замість пательні м´яса, обожнюю солодке. Зате в неї немає зайвої ваги,а я все життя на спорті)
Патріотка з дивану• 26 августа 2023
Не одна. Тут весь форум любительниц салатиков и пп.
Вот только я исключение. Обожаю сладкое, тортики, чипсы, мороженое, вафли, шоколад, печенье, пирожные, пироги. Баунти тоже обожаю)
Крем для арбуза• 26 августа 2023
Чого ви вирішили, що ви така одна? Багато людей не любить і не вживає солодкого. Що в цьому незвичного?
Айболитная• 26 августа 2023
недавно стою я недавно в магазине на касе, смотрю впереди меня одна жиробасина набрала себе пять пончиков АТБ, это ужас,
я как-то купила такой пончик, он эстетически красивый, шоколад и что- то малиновое , пару видов,
но есть его невозможно,
жир один
но есть его невозможно,
жир один
Нога на ногу• 26 августа 2023
Ответ дляШальная коклетка
В мене в сім’ї у чоловіка теж так. Там немає культу солодкого. Може і купують мінімально,якесь печиво звичайне ,чи цукерки на свята і все.Там і на фігурі помішані, може із-за цього ще.
А я солодкоїжка ппц🙈і дитина, дивлюсь як я -обожнює цукерки та шоколад. То не знаю, напевно смаки різні в людей)
Пасти Ла• 26 августа 2023
Ответ дляАйболитная
но есть его невозможно,
жир один
но есть его невозможно,
жир один
Ви видно по життю ображена
Шальная коклетка• 26 августа 2023
Ответ дляНога на ногу
Я можу цілу шоколадку до чаю сама втоптати або коробку цукерок)) зате не люблю фастфуд - піцца,бургери,мак,суші - це все мені несмачно.
Невловимий Джо• 26 августа 2023
Так і добре, чого перейматися цим. Солодке викликає залежність, тільки почни і потім тягне ото все купити. Тому усі ці ласунчики і скупають солодощі, бо вже підсіли. Я така була, дуже важко потім відмовитись, ломка пару тижнів. Зате потім вже не тягне. Головне нормально харчуватись, щоб баланс був всіх речовин і тоді не тягне.
Нога на ногу• 26 августа 2023
Ответ дляШальная коклетка
Я теж😅 а деяких нудить від такої кількості солодкого, можуть цукерку-дві з’їсти і все.
Але я полюбила фастфуд) Інколи навіть хочеться більше,чим солодкого)
Невловимий Джо• 26 августа 2023
Ответ дляСемицветка
Как же я хочу не любить тортики и другие сладости
Просто спробуйте пару тижнів прожити без них, потім буде байдуже до солодкого, головне витримати спочатку.
Закуйовджена життям
• 26 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я тоже ,но размер все равно хл,колу и чипсы тоже не ем
Кстати, я сладкое не ем,но все равно не худая))
Нажираю другими продуктами)
Закуйовджена життям
• 26 августа 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Ну я люблю соленое )))
Закуйовджена життям
• 26 августа 2023
Ответ дляШальная коклетка
А я навпаки. Люблю ці всі фастфуд
Особливо суші 🍣
Рожайтретьего• 26 августа 2023
Ответ дляАйболитная
но есть его невозможно,
жир один
но есть его невозможно,
жир один
Тоже наблюдаю часто одну с тремя подбородками, жрачки всякой полная тележка, скоро между кассами не сможет проходить