Добро с Кулаками• 26 августа 2023
Часто ли вы с мужем ругаетесь из - за денег?
Томатико• 26 августа 2023
Из за денег-нет. Я хочу от него внимания, а он хочет, что б его не трогали.
Бараболька• 26 августа 2023
Раньше часто, ничего не изменилось, даже хуже стало в фин.плане, поэтому злюсь недолго молча на него, потом попускает
Хтомолодець? Я!• 26 августа 2023
Ніколи. Хоча живемо ми дуже скромно.
А як сварки допоможуть грошам?
Хтомолодець? Я!• 26 августа 2023
Ответ дляВера15
У мого часто нерозуміння, куди я витрачаю. На цьому фоні так, часто.і він давши тисячу грн, наступного дня каже , а що, ти вже витратила?
Ну показуєте йому виписку з картки і хай сам подумає, чи було там щось зайве. Це може бути просто від незнання рівня цін.
Вільний митець• 26 августа 2023
Обговорюємо доволі часто як його обдурили самі рідні на великі гроші. Буває, що обговорення переходить на сварку
Анти-анонім• 26 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ага, це він побачить,що ти купила гель для душу і скаже:’а навіщо? Можна оно милом митися’. Звітувати така собі ідея,будеш потім звітувати за кожні куплені труси
Хтомолодець? Я!• 26 августа 2023
Ответ дляАнти-анонім
Ясно. У нас спільний бюджет, спільні рішення, проблем з обговоренням витрат також нема, ніхто нічого не приховує.
Коржик• 26 августа 2023
Ответ дляВеккy
Мы ругаемся из- за религиозных взглядов, он не хочет признавать, что я Богиня
У вас нет мужа
Корсет_на_шурупах• 26 августа 2023
У нас окремий бюджет, тому ніхто нікого не дорікає грошима і не питає, куди і на що витрачаю їх.
Планшетница• 26 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
Никогда такого не было.
Да, из-за денег никогда
Манкоголік• 26 августа 2023
Никогда, да и вообще редко ругаемся.
Раздельный бюджет - лучший способ минимизировать конфликты.
Кукусик• 26 августа 2023
Никогда, у нас общий бюджет исключительно на общие траты. А на личное каждый тратит столько сколько хочет своих собственныхденег.Поэтому и конфликтов нет