Як міряти?• 26 августа 2023
Легендарний Old Spice Wolfthorn Deodorant Stick. змінився запах???
Подруга купила і каже що смердить, хоч раніш подобалося. Яі собі хотіла (він є лише онлайн, тож, понюхати не зможу), бо тут радять. Але от залізла на мейкап - пишуть що так, вже зміна аромату
Дівчина пише в свіжих коментарях "18 серпня 2023
Давно користуюсь цим дезодорантом. Дуже подобався його запах. Але цього разу я розчарована. Запах змінився. Цукерочкою більше не пахне. Тепер аромат з гірчинкою...чоловічий.("
Тишком_нишком• 26 августа 2023
А что хорошего в нем? Вообще не понравился, к вечеру потом пахнет, под мышками мокро. И даже бывшеаромат цукерочки дело не спасал. Виши шариковый купила и проблем не знаю.
Як міряти?
• 26 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
а який саме у вас від віші? можна повну назву чи фото? він слідів і на чорному і на яскравому одязі не залишає?
Тишком_нишком• 26 августа 2023
Ответ дляЯк міряти?
Не замечала . Беру с красной и с бордовой крышечкой. С бирюзовой мне запах не очень нравится.
Як міряти?
• 26 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
так який самий? ролік, спрей, стік? і можна повну назву чи фото?
Як міряти?
• 26 августа 2023
Ответ дляВалерия-6ef9
В АТБ бачила
Але не нюхала😀
Треба буде понюхати ))))
Але не нюхала😀
Треба буде понюхати ))))
оффлайн часто старі запаси..
Як міряти?
• 26 августа 2023
Ответ дляБензопирен
Нюхала недавно в магазине, вроде запах не изменился
оффлайн часто старі запаси..
Як міряти?
• 26 августа 2023
Ответ длядолой_лама
Покупала дней 10 назад. Запах не изменился.
онлайн? оффлайн часто старі запаси..
Тишком_нишком• 26 августа 2023
Як міряти?
• 26 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
фото
дякую! як раз вже зарвз про нього відгуки читала. він ніби з алюмінієм(
Обстановщица• 26 августа 2023
Не змінився. Він як пахнув мені фантою/сітро, так і зараз. Нещодавно купувала собі
Тишком_нишком• 26 августа 2023
Ответ дляЯк міряти?
Да. Но другие мне не помогают.
Як міряти?
• 26 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
офлайн купували? оффлайн ще може старі запаси?
а ви їм коистутеся самі, чи чоловік?
Обстановщица• 26 августа 2023
Ответ дляЯк міряти?
а ви їм коистутеся самі, чи чоловік?
В атб купувала. Дата виробництва -06/23. Сама користуюсь, він прям унісекс. Просто солодкою газованою водою пахне з цитрусами. Приємний запах
Кокосиха• 27 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
Якого кольору?
Ответ дляОбстановщица
Добрий день. Купила недавно таки. Дууже задоволена. Дійсно гарний запах і надовго вистачає. Навіть якщо зранку нанести, а потім ввечері після душу і наступного ранку не нанести, то і наступну добу нема запаху поту) тобто схоже що майже на 48годин (хоч і 2 душа було після того) оте що написано таки працює)