БлинчикБезСметанки• 26 августа 2023
Ваші фаворити вінтажної парфумерії
На носі осінь, а це для мене найкраща пора для вінтажної парфумерії. Цікаво дізнатися які рідкості-знятості серед ваших фаворитів.
Чарівне зіллячко• 26 августа 2023
Из снятостей.
Ночной Кузнецкий мост.
Очень хорошо был сложен этот аромат.
Но я про 80-90ые( в те времена его застала, хотя он создан ранее)
Сейчас ничем винтажным не увлекаюсь.
Ночной Кузнецкий мост.
Очень хорошо был сложен этот аромат.
Сейчас ничем винтажным не увлекаюсь.
БлинчикБезСметанки
• 26 августа 2023
Ответ дляГерцогиня
Дюна
Dune справді красунчик. Гарний в будь яку пору року за що і люблю 🥰
БлинчикБезСметанки
• 26 августа 2023
Ответ дляTaFo
хьюго бос. діп ред.
не знаю, чи можливо його десь купити
Хʼюго з червоною кісточкою на кришечці? Якщо так, то він просто 😍 Теж шукаю саме ті старі флакончики.
Сито для думок• 26 августа 2023
L´Arte di Gucci Gucci
Extravagance d´Amarige Givenchy
Paloma Picasso Mon Parfum
Extravagance d´Amarige Givenchy
Paloma Picasso Mon Parfum
БлинчикБезСметанки
• 26 августа 2023
Ответ дляСито для думок
L´Arte di Gucci Gucci
Extravagance d´Amarige Givenchy
Paloma Picasso Mon Parfum
Extravagance d´Amarige Givenchy
Paloma Picasso Mon Parfum
Шедеври 👍🏻
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 августа 2023
Lou Lou Cacharel, Anais Anais Cacharel, Farouche Nina Ricci.
MandarinaS• 26 августа 2023
Были у мамы в 80 годах. Помню этот нереальный запах до сих пор. И ещё Пуазон духи. Современная парфюмированная вода и рядом не стояла.
БлинчикБезСметанки
• 26 августа 2023
Ответ дляБудь Laska
Дуже гарний аромат. Був у моєї хрещеної. Погоджуюсь, що сучасні і близько не те, але ж воно й не дивно
Не гоню• 26 августа 2023
Осінні
Poeme Lancome
Safari Ralph Lauren
Взимку
Organza Givenchy
Initiale Boucheron
Poeme Lancome
Safari Ralph Lauren
Взимку
Organza Givenchy
Initiale Boucheron
Попа как у Кардашьян• 26 августа 2023
Дівчата, перепрошую, спитаю вас як досвідчених, чи має цей аромат якусь цінність? Купувала для себе дуже давно, але так і не підійшов.
БлинчикБезСметанки
• 26 августа 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ні, цей аромат великої цінності немає
БлинчикБезСметанки
• 26 августа 2023
Ответ дляЛуковая
Кашарель Скарлет((( Вже десять років шукаю((((
Може десь на eBay є флакончики? Думаю ще можна знайти. Наче ж відносно не так давно зняли.
БлинчикБезСметанки
• 26 августа 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Pepilon,ellips
З Еліпс так і не встигла познайомитись. І знайти його все важче 😣
БлинчикБезСметанки
• 26 августа 2023
Ответ дляivd_07
La perla (шипр), Magie noire - це на теплу осінь. Habanita, коли дощ і вітер.
La Perla один з моїх улюбленців вже багато років. Запаслась на все життя, поки ціни на нього не злетіли. Зараз на eBay менше 180-200 євро майже не знайти. Якщо звичайно не мініатюра. Я в шоці 🤯
Попа как у Кардашьян• 26 августа 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ні, цей аромат великої цінності немає
Дякую!
БлинчикБезСметанки
• 26 августа 2023
Ответ дляakarra
о, у меня пью пуазон есть ) пару капель, винтаж
З білою кришечкою?))