Путающаяся• 26 августа 2023

Если я ездила в Польшу как турист, мне уже не дадут статус УКР?

С начала войны ездила пару раз в Польшу,на несколько дней. На границе когда спрашивали цель поездки,говорила что відпустка. Если я теперь третий раз поеду,но уже от войны ( уже с ребенком вместе хотела ехать) ,то мне теперь уже не дадут захист и статус УКР?
Потребую апгрейду• 26 августа 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Но не через полтора года после начала войны.
а чому ні? у нас вже закінчились обстіли, руйнування і війна?
ЗабежАЛОЧКА• 26 августа 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Вы во время войны с Харькова ездили в Европу как турист.
Прикольно.
А что, нельзя?
автор Путающаяся • 26 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Аааа
Таким клізмам як ви не дадуть статус укр
Його дають лише протягом 30 днів від першого перетину кордону
Почему я клизма? Я не права или что? Я ответила на пост ,в котором меня с удивлением спрашивают а зачем мне с Харькова ездить туристом в Польшу. Харьковчане не люди?
Потребую апгрейду• 26 августа 2023
Ответ дляСтигла полуниця
А сейчас хочет укрытие получить, как автор?
Зачем?
та банально навіть тому, ще не у всіх нерви витримують, що через прийняли остаточне рішення виїхати, що вчора прилетіла ракета і замість житла - купа руїн.... та безліч може бути ’зачем’
НаБалКоніХодять• 26 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Прикольно не когда с Харькова едут как туристы,а когда с Тернополя,Ужгорода и т.д. едут как беженцы! Вот это да,прикольно!
Они квартиру сдают и едут.
Ms. Android• 26 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Ні, ви не праві.
Війна по всій країні , але вас чомусь дивує що люди з Тернополя їдуть в Польщу. То чому когось не може здивувати харківський турист ?
Потребую апгрейду• 26 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Аааа
Ось тут погоджусь з Вами)))) головне - аби автор оте саме повторила голосно на кордоні
Потребую апгрейду• 26 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
Да в точку. Я ездила в гости в ЕС. Обратно в большом автобусе было 4 человека Харьков Запорожье Киев днепр . Остальные Тернополь и Львов
точно, з 4ма харківськими автобус великий через всю Україну їхав, щоб забрати решту Тернополя і Львова
А думка, що в багатьох львів’ян і жителів західних областей є карта поляка або вони ще до війни там жили і працювали, маючи карту побиту, вас не відвідувала? Чи одне тільки ’Тернополь і Львов’ - як червона шмата для бика?
Потребую апгрейду• 26 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Діє 40+. Полякам виплачують компенсацію за 120 днів,якщо вони прихистили новоприбувших біженців. Після120 днів компенсацію виплачують лише за інвалідів, пенсіонерів та дітей до року
автор Путающаяся • 26 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Аааа
А если серьёзно,статус укр дають лише протягом 30 днів від першого перетину кордону- это правда? Или только для клизм так?)
Фея_3уровень• 26 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Можна тут запитати,щоб не створювати тему?
А якщо був песель і статус біженця, давно поїхали звідти. А тепер в гості хочемо туди приїхати до родичів. Треба знову песель робити? Щоб наприклад дитині попасти в лікарню,якщо знадобиться? Без песелю в державну не попасти ніяк?
Мені простіше страховку за 300 грн зробити
Ms. Android• 26 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Це правда. Раніше це була протягом 90 днів. Зараз 30.
автор Путающаяся • 26 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Тогда это очень плохо. Знала бы раньше,не ехала бы те 2 раза в Польшу. Но откуда мне было знать,что теперь захист нельзя будет получить,раз уже ездила туристом! И главное,ездила же узнать, посмотреть как оно в Польше,смогу ли я там жить,чтоб потом уехать если что. От же дурне!
Потребую апгрейду• 26 августа 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Они квартиру сдают и едут.
кому сдают? Сдают ті, хто в 2014-2015му у нас скупив цілими під’їздами квартири. Вони ж і першими в чергах на АЗС стояли, забиваючи баки під зав’язку, щоб до кордону вистачило. І вони ж першими через ріелторів повиставляли свої квартири колишнім своїм землякам ’за стотищ’. З моїх сусідів і знайомих ніхто і понині не здає ті квартири, в котрих самі жили. Бо то - рідна домівка, а не ’хата пад сдачу’. У дітей квартира в 9-поверховому будинку. на кожному поверсі по 4 квартири, майже всі на охороні закриті стоять. Але вони і до війни так стояли, це в основному квартири заробітчан
автор Путающаяся • 26 августа 2023
Ответ дляMs. Android
Я знашла тілько про те,что статус укр дають лише протягом 30 днів після перетину кордону. А про те,що саме після першого перетину кордону,такого не бачу. Звідки ви таке знаєте?
Басноплетка• 26 августа 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Песель дается один раз навсегда.
Надеюсь, вы его не выбросили.
Нет, не выбросила
Басноплетка• 26 августа 2023
Ответ дляФея_3уровень
Підскажіть будь-ласка, а де страховку купити можна?
Стигла полуниця• 26 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Нет, не выбросила
С собой возьмите его обязательно в поездку.
Перша скрипка• 26 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Якщо вам не принципово саме статус, то ви можете легально перебувати, проживати та працювати і приїхавши просто по безвізу.
Басноплетка• 26 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
песель робиться тільки раз, це як у нас ідентифікаційний код. Статус вже анульований, Без песелю попадете, якщо невідкладна допомога. У Вашому випадку треба. як туристам, купляти страхівку
Дуже дякую, це добре,що не треба знову робити. Щодо страховки буду дізнаватись
Фея_3уровень• 26 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Зазвичай на hotline finance все, і зелену карту, і страховки
Потребую апгрейду• 26 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
зайдіть на hotline.finance, там є різні види страхівок, можна оформити он-лайн. Я там собі завжди брала і на машину зелену карту, і на нас страхівки, коли їздили на відпочинок. зараз теж зелену карту там оформляю. Зручно, нікуди не треба ходити, відразу все зведено, можна порівняти по різних компаніях
Потребую апгрейду• 26 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
hotline.finance - для мене він найзручніший
Добра всем!• 26 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ві читаете невнимательно.нет, Все ехали из одной и тойже страні в Украину . Я со многиме перезнакомилась. Кто паспорт делать едет кто на свадьбу, кто входить в наследсвто. все со статусом беженцев. Вот сама не знаю почем не біло иванофранковска ровно или черновцов... как на подбор тернополь и львов
Всіх підсаджую• 26 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Автор, вам можуть дати статус УКР, але потрібно дізнаватися десь точніше.
У мене статус давно втрачений, але останній раз на праці мене переконували його поновити. Роботодавці говорили, що його можна поновити, але тільки один раз. Я відмовилася, так як не їду на довго, але деякі працівники поновляли якось.
Повітруля• 26 августа 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Кстати, да.
Не знаю, действует ли программа 40+ еще, пособий нет, все арбайтен.
Уже нет.
Повітруля• 26 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Песель даётся 1 раз . Но если в системе статус слетел, то бесплатно не попадёте.
автор Путающаяся • 26 августа 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
А где это можно узнать,дадут мне его теперь или нет,этот статус?
автор Путающаяся • 26 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Да,но я же смогу там жить без статуса укр только 3 месяца? Или нет?
Повітруля• 26 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
програма 40+ діє, на польскому ОЛХ повно оголошень з пропозиціями. Є пріоритет по соціальному статусу претендентів, вразливі категорії - в першу чергу
Действует для очень малой группы людей. Автор с ребенком не попадает, если ребенок старше года.