Багиня• 26 августа 2023
Чем снизить давление?
Что вам помогает снизить давление? Не таблетки
Так точно!• 26 августа 2023
У мене на дикому стресі піднявся якось тиск і мама порадила мені випити маленькими ковточками дуже гарячу воду, мені реально полегшало
ПЛЮС-МИНУС• 26 августа 2023
Ответ дляТак точно!
знаю одного противника таблеток. всё травками лечился. игнорировал гипертонию. допрыгался до инсульта в 65 лет. сейчас заново учится разговаривать и ложку держать.
дамаБезСобачки• 26 августа 2023
Лише антигіпертензивні препарати у мене можуть знизити АТ, до якого рівня - це залежить від дозування. Але і на антигіпертензивних препаратах підвищується АТ.
Так точно!• 26 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
До чого це? Я також знаю багато таких історій. Людина спитала - я розповіла про свій досвід
ПЛЮС-МИНУС• 26 августа 2023
Ответ дляТак точно!
лучше скорую, укол и больница. к этому.
Так точно!• 26 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
лучше скорую, укол и больница. к этому.
Ну, дивлячись який тиск...
дамаБезСобачки• 26 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
лучше скорую, укол и больница. к этому.
При реальному гіпертонічнгому кризі лише приїде ’швидка’. І в лікарню, якщо це не неускладнений гіпертонічний криз не заберуть.
Багиня
• 26 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
лучше скорую, укол и больница. к этому.
Если давление 138 на 82 уместно ли вызывать скорую?
ОхиИВздохи• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Уколоть магнезию.
Просто болталка• 26 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
А Ви їх постійно п´єте? Їх те треба пити постійно, якщо вже гіпертонія. Бо оті стрибки тиску небезпечні - саме вони б´ють по серцю, судинах та інших органах.
ПЛЮС-МИНУС• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
у меня низкое. 90/60 и меньше.
я бы с 138 вызывала, наверное.
Просто болталка• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Ні. На таке швидка не має їхати. Ви поспостерігайте за тиском загалом. От реально міряйте щодня та записуйте цифри. Якщо постійно підвищений - ідіть таки до лікаря, хай прописують таблетки. Це не та штука, яку можна запускати. Звісно, менше їсти солоного, більше рухатися, якщо є зайва вага - худнемо поступово. Але таки таблетки.
дамаБезСобачки• 26 августа 2023
Ответ дляПросто болталка
Постійно приймаю. У мене постійно підвищений АТ, щодня, знижую таблетками.
Просто болталка• 26 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Можливо, треба міняти препарат або дозування, я б ішла знову до лікаря й казала
Шопингмонстр• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Есть изумительные препараты гомеопатические. Пропейте курсом.
Багиня
• 26 августа 2023
Ответ дляШопингмонстр
А как называются? Можете что то конкретное порекомендовать?
Повітруля• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Ні, я викликала при 150, не приїхали, дали поради. При 170 приїжджали.
Багиня
• 26 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
у меня низкое. 90/60 и меньше.
я бы с 138 вызывала, наверное.
У меня ранее тоже такое было. И вот случайно заметила у себя высокое давление. Самочувствие нормальное.
Не знаю что и делать
ПЛЮС-МИНУС• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Не знаю что и делать
мама и бабушка были гипертоники?
Багиня
• 26 августа 2023
Ответ дляПовітруля
А какие советы дали при 150?
На всякий случай чтобы знать если долбанёт у меня
Цвірінь• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Не уместно , это давление не угрожает
Багиня
• 26 августа 2023
Ответ дляvmdd
Хелатный магний и витамины группы B. Они решают проблемы не только с сердцем.
Спасибо!
Багиня
• 26 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
мама и бабушка были гипертоники?
Да. Причём и по папе и по маме
дамаБезСобачки• 26 августа 2023
Ответ дляПросто болталка
Які б не призначали, все одно щодня підвищується АТ. Є нюанси що до підбору антигіпертензивного препарату (не підходять препарати, у складі яких лактоза). Буває препарат дещо краще знижує АТ, але дуже відчуваю побічні ефекти.
ПЛЮС-МИНУС• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Да. Причём и по папе и по маме
тогда готовьтесь. лучше перебдеть.
Allein74999• 26 августа 2023
Ванночка из теплой воды и ябл уксуса к ногам и руки по локоть в горячую воду.
Дыхательные упражнения - глубокий вдох и оооочень медленный выдох( около 10 мин так мудохаться). Поэтому я предпочитаю полтабл Андипала или Папазол 1 табл. Снижает давление на 10 ед. Для меня 120/80 это уже высокое, при вашем мой череп бы уже треснул
Повітруля• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
А какие советы дали при 150?
Лягти, ноги трохи припідняті(на одіялі чи подушці), до ніг покласти пляшку пластикову, повну гарячої води, щоб ногами на неї опиратися. Вже не раз допомагало.тне вставати якийся час, поки не стане краще, в туалет теж бажано на місці (,ну відро чи миску). А так ще сечогінні можна.