Багиня• 26 августа 2023

Чем снизить давление?

Что вам помогает снизить давление? Не таблетки
автор Багиня • 26 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
тогда готовьтесь. лучше перебдеть.
Мне страшно. Недавно пролапс обнаружили, теперь это. А как готовиться? Я никогда не думала про давлние.

автор Багиня • 26 августа 2023
Ответ дляAllein74999
Ванночка из теплой воды и ябл уксуса к ногам и руки по локоть в горячую воду.
Дыхательные упражнения - глубокий вдох и оооочень медленный выдох( около 10 мин так мудохаться). Поэтому я предпочитаю полтабл Андипала или Папазол 1 табл. Снижает давление на 10 ед. Для меня 120/80 это уже высокое, при вашем мой череп бы уже треснул
Спасибо!
дамаБезСобачки• 26 августа 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Уколоть магнезию.
Мені при вісокому АТ робили укол Дибазол + Папаверин.
автор Багиня • 26 августа 2023
Ответ дляПовітруля
Лягти, ноги трохи припідняті(на одіялі чи подушці), до ніг покласти пляшку пластикову, повну гарячої води, щоб ногами на неї опиратися. Вже не раз допомагало.тне вставати якийся час, поки не стане краще, в туалет теж бажано на місці (,ну відро чи миску). А так ще сечогінні можна.
Спасибо!
автор Багиня • 26 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Спасибо!
Ксюша юбочка из плюша• 26 августа 2023
Горячая ванна для ног. Внутрь воду с лимоном. Или раунатин- он мягко снижант.
Все і одразу• 26 августа 2023
Руки в холодну воду і прикласти до голови, тобто прохолодний компрес. Всі поради про гарячу воду зробили мені ще гірше, якось сталося так що не було ліків вдома, то гарячі ванночки підвищили і так високий тиск.
При підвищенні тиску п´ю ношпу, 2-3 таб, ліки проти тиску не п´ю визивають мігрень(, дурний організм
автор Багиня • 26 августа 2023
Ответ дляКсюша юбочка из плюша
Спасибо!
автор Багиня • 26 августа 2023
Ответ дляВсе і одразу
Спасибо!

Повітруля• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Спасибо!
Вчора на роботі колега почувала себе погано,а так як в мене є чим поміряти тиск, зміряли, для неї високе - 140 (при їх постійному 90 на 60). В мене завжди є настойка глоду(для мене гадке таке, але це найшвидше збиває. Переміряли через пів години- стало 115.
дамаБезСобачки• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Нічого страного немає, не накручуйте себе.
Якого ступеня пробапс? Мітрального клапана? Чи є регургітація?
Пройдіть добовий моніторин АТ, щоб бачити зміни АТ протягом доби..

У мене гіпертонія, а також на даний період - стеноз аортального клапана 2 ст. з недостатністю аортального клапана 1 ст.
автор Багиня • 26 августа 2023
Ответ дляПовітруля
Подскажите пожалуйста как его пить?
Повітруля• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Подскажите пожалуйста как его пить?
Пробувати, як Ваш організм зреагує, спочатку десь пів чайної ложки, розвести в воді, бо на смак, як водка(він і є спиртовий).я давно з високим тиском, то я пью чайну ложку,інколи трохи більше
автор Багиня • 26 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки

Звучит страшно. Здоровья вам. Про мой пролапс я знаю только что он 1 степени.
Вчера и сегодня делала суточный мониторинг.
А как узнать есть ли регургитация?
автор Багиня • 26 августа 2023
Ответ дляПовітруля
Спасибо, я попробую.
Без Баяна• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Если давление 138 на 82 уместно ли вызывать скорую?
Та ну.. на такое и не приедут.. у меня при таблетках от давления ьакое бывает.. можете хоть мочегонные выпить, должно упасть
Скромняшка• 26 августа 2023
Я народных методов не знаю,а сбиваю андипалом
дамаБезСобачки• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
А как узнать есть ли регургитация?
Дякую! Здоров´ям Вам!УЗД серця показує. В заключенні вказує лікар, там де пишеться про мітральний кровотік. Лікар вказує немає чи є регургітація. Пролапс 1 ст. - це мінімальний пролапс до 5 мм.
дамаБезСобачки• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Спасибо, я попробую.
Що стосується настойки глоду. Окрім зниження АТ, ще уповільнює пульс.

Ну ниче се• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
Вообще-то верхняя граница нормы 140/90.
Ну ниче се• 26 августа 2023
Ответ дляБагиня
А как узнать есть ли регургитация?
Этот пролапс ни на что не влияет, в армию с ним пригодны без ограничений.
автор Багиня • 27 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Спасибо!
автор Багиня • 27 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Спасибо!
автор Багиня • 27 августа 2023
Ответ дляНу ниче се
Вообще-то верхняя граница нормы 140/90.
Спасибо буду знать. Прочла что 120
дамаБезСобачки• 27 августа 2023
Ответ дляНу ниче се
Вообще-то верхняя граница нормы 140/90.
Я теж притримуюсь, що норма АТ до 140/90. Але тут є нюанси: оптимльний тиск - менше 120/80, нормальний АТ - 120-129/80-84, нормально підвщений - 130-139/85-89. Півищеним АТ вважаєть - 140/90 і більше.Тепер вважається, що має бути АТ до 130/80.
дамаБезСобачки• 27 августа 2023
Ответ дляБагиня
Вас тривожать цифри 138/82 АТ чи відчуваєте симптоми (головний біль чи інший)?
У Вас є Андипал, Кратал, або інший?
автор Багиня • 27 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
У Вас є Андипал, Кратал, або інший?
Нету. Я нормально себя чувствую. Цыфры эти да, тревожат потому что ранее моё давление было 90 на 60,70. Само самочувствие сейчас нормальное.
Просто болталка• 27 августа 2023
Ответ дляБагиня
У меня ранее тоже такое было. И вот случайно заметила у себя высокое давление. Самочувствие нормальное.
Не знаю что и делать
Формально високе це 139+
Просто болталка• 27 августа 2023
Ответ дляБагиня
Регулярно моніторити і це миритися, що з певного віку антигіперщентиані препарати ваші друзі назавжди
ОхиИВздохи• 27 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Да, мне тоже вместе с магнезией делала скорая.