Багиня• 26 августа 2023
Чем снизить давление?
Что вам помогает снизить давление? Не таблетки
дамаБезСобачки• 27 августа 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Да, мне тоже вместе с магнезией делала скорая.
4 препарата кололи - лебазол + папаверин + анальгін + не пам´ятаю який (можливо і магнезія). Але це раніше було. Тепер завжди є вдома 3-4 антигіпертензивні препарати, фармадипін при гіпертонічному кризі, то навіть і коли АТ більше 200/115-120 не викликаю ’швидку’ (раніше 3 рази писала відмову від госпіталізації).
дамаБезСобачки• 27 августа 2023
Ответ дляБагиня
Нету. Я нормально себя чувствую. Цыфры эти да, тревожат потому что ранее моё давление было 90 на 60,70. Само самочувствие сейчас нормальное.
У мене, коли починалася гіпертонія, ранком АТ був 100-105-110-115 на 60-80, а ввечері щодня 150-160-170 на 100-105. Рано виявила гіпертонію. Але відчувала симптоми характерні підвищеному АТ ще до того, як виявила. До лікаря звернулася лише коли реальний гіпертонічнй криз відбувся і викликали ’швидку’, а до цього десь 10 днів після прийому таблеток АТ знижувалося до 140/95 і знову підвищувалося. На таблетках антигіпертензивних постійно.
Багиня
• 27 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Здоровья вам. А какие у вас симптомы были?
дамаБезСобачки• 27 августа 2023
Ответ дляБагиня
Дякую! Здоровя Вам
Якщо помірне підвищення АТ (до 155 систолічне (верхнє значення)), то головний біль, нудота. Якщо ще вище підвищується АТ, то окрім головного болю і нудоти, може бути запаморочення, якщо систолічне (верхне значення АТ) 165 і вище - може бути оніміння лівої руки, стискаючий біль у серці і ін.
Котролюйте АТ (вимірюйте вранці і ввечері) і ведіть щоденник. Проконсультуйтеся у сімейного лікаря.
Ви пишите ’Вчера и сегодня делала суточный мониторинг’.
Вам встановлювали прилад для добового моніторування АТ? Якщо встанолювали прилад для вимірювання АТ, чи були в заключенні вказані підвищення АТ 140/90 і більше?
Якщо Ви самі проводили виміри, краще буде пройти Добовий моніторинг АТ (ДМАТ). ДМАТ можна пройти у будь-якому медичному центрі.
Багиня
• 27 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Дякую! Здоровя Вам
Мне не устанавливали ничего, чисто случайно в моих руках оказался тонометр и я измерила давление. Спасибо большое, в понедельник запишусь к врачу, буду просить установить прибор для мониторинга и теперь уж заведу тетрадь буду всё записывать