.Апельсинка.• 27 августа 2023

Рюкзак в 5 клас 22 літра підійде?

Обрала доньці такий. Розміри ніде знайти не можу, але вказано, що 22 літра. Як думаєте, норм?
автор МамаБест • 27 августа 2023
Ответ дляспальное место
Купила своїй просто той, що сподобався
Зараз подивилась - він теж 22 л
Для моєї завеликий, але вона невисока і худенька (134 см і 22 кг).
Менші - в основному коробочка и, або жорсткі, такі вже не хоче носити, хоче підлітковий. І цей легкий. Минулий каркасний важив 950 г, цей 650. Ваш повинен бути ще легшим, бо скоріш за все там не жорстка спинка (в доньчиному жорстка, наче з картонкою всередині).
Думаю, Вашій буде норм.

Єдине - питайте у дитини. У них вже свій смак і обирати без них вже не вийде.

У моєї такий

Та й
Вже його забракувала🥴
автор МамаБест • 27 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
В 5 класі не має підручників. Не надруковані через військову ситуацію. У вас їх буде максимум три всього (математика, курсова, укрліт) все....

Тому великий...
Курсова???)
ol_kin• 27 августа 2023
Ответ дляir.zhuck

Тому великий...
Можна усі підручники замовити в друкарні, я так робила.
Дуболом• 27 августа 2023
Ответ дляol_kin
Можна. Це додаткові 3 тис грн будуть. Не у всіх є додаткові ці гроші.
Але саме головне, що це замовлення може бути впусту. Бо вчитель не буде працювати по підручнику, якщо він не буду у всіх учнів... Тому потрібно, щоб всі в класі замовили....