Обрала доньці такий. Розміри ніде знайти не можу, але вказано, що 22 літра. Як думаєте, норм?
Ответ дляспальное место
Купила своїй просто той, що сподобався
Зараз подивилась - він теж 22 л
Для моєї завеликий, але вона невисока і худенька (134 см і 22 кг).
Менші - в основному коробочка и, або жорсткі, такі вже не хоче носити, хоче підлітковий. І цей легкий. Минулий каркасний важив 950 г, цей 650. Ваш повинен бути ще легшим, бо скоріш за все там не жорстка спинка (в доньчиному жорстка, наче з картонкою всередині).
Думаю, Вашій буде норм.
Єдине - питайте у дитини. У них вже свій смак і обирати без них вже не вийде.
У моєї такий
Та й
Зараз подивилась - він теж 22 л
Думаю, Вашій буде норм.
У моєї такий
Та й
Вже його забракувала🥴
Дуболом• 27 августа 2023
Ответ дляol_kin
Можна усі підручники замовити в друкарні, я так робила.
Можна. Це додаткові 3 тис грн будуть. Не у всіх є додаткові ці гроші.
Але саме головне, що це замовлення може бути впусту. Бо вчитель не буде працювати по підручнику, якщо він не буду у всіх учнів... Тому потрібно, щоб всі в класі замовили....